Styl angielski we wnętrzu

salon

fot. salon

Urocze kwiaty zdobiące tkaniny przywodzą na myśl wnętrza domów z XIX-wiecznej angielskiej wsi. Wzór ten, coraz częściej wykorzystywany we współczesnych aranżacjach, buduje w mieszkaniu romantyczną atmosferę.

Najlepiej prezentuje się w połączeniu z pastelowymi kolorami i meblami stylizowanymi na stare. Efekt ten można osiągnąć, wykorzystując do dekoracji tkaniny z kolekcji Flowers lub Londres Dekorii.

Zachwyceni pięknem kwiatów za oknem, przenieśmy odrobinę lata do mieszkania – najlepiej dzięki uroczym tkaninom w klasyczne róże bądź polne maki. Dodatki o tym wzorze zbudują romantyczną atmosferę i unikalny wystrój nawiązujący do domów XIXwiecznej angielskiej wsi.

Zobacz również: Filiżankowy wybieg
salon

fot. salon

Zainspirowani bogactwem i pięknem natury, każdego dnia możemy cieszyć się wnętrzem o tak spokojnej aranżacji, pozwalającej na relaks we własnych czterech kątach.
Jak urządzić wnętrze w angielskim stylu? Wystrój ten to przede wszystkim klasyczne, bardzo wygodne sofy i fotele, wykończone tkaninami o pięknym, kwiatowym wzorze.

Motyw ten, obecny na wszystkich dekoracjach, subtelnie ozdabia i ożywia tradycyjny wystrój. Styl angielski to także piękne poduszki, luźno porozkładane na sofie. Taki efekt osiągniemy używając do aranżacji produktów z kolekcji Flowers i Londres Dekorii.

Unikalne tkaniny wykonane są z bawełny z domieszką poliestru. Idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni, jak i we wnętrzach kuchennych. Aranżując mieszkanie na styl angielski, skupmy się na dodatkach. Urocze zasłony, rolety czy poszewki nadadzą wnętrzu estetyczny i piękny wystrój. Wnętrza o tak uroczej stylizacji, pełnej ciepłych barw, sprawią wrażenie ciepła i przytulności, pozwalając odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku.

Klasyczne i eleganckie, zachowane w tradycyjnej stylizacji aranżacje, to doskonała propozycja dla romantyków. Zaledwie w kilka chwil przemienią każde wnętrze w imitację angielskiego dworku. Zainspirowani naturą, korzystajmy z jej piękna i zachowajmy w mieszkaniu jak najwięcej z lata.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)