Stylowa sofa do salonu

Kupując sofę powinniśmy mieć świadomość, że wybieramy mebel na długie lata. Nie warto ulegać chwilowym trendom, tylko zdecydować się na coś solidnego i stylowego.

sofa

fot. sofa

Sofa to jeden z ważniejszych mebli w naszym domu. Powinna być wygodna i pasować do salonu bez względu na to, jak często będziemy zmieniać w nim dodatki. Najlepiej jest sugerować się własnym gustem i tym, w jaki sposób urządziliśmy mieszkanie. Jeśli dominuje w nim styl klasyczny, dobrym wyborem będzie sofa Trix firmy Jadik. Jest przykładem na to, że współczesny design czerpie inspiracje z minionych trendów. Pikowane obicie mebla przypomina projekty zestawów wypoczynkowych sprzed kilku dekad. Wygodne oparcie oraz stylowe, drewniane nogi, sprawiają że całość prezentuje się niezwykle gustownie.

sofa

fot. sofa

Jeśli lepiej odnajdujemy się w nowoczesnej estetyce, znakomitą propozycją będzie sofa Calvin. Została zaprojektowana tak, by pasować zarówno do minimalistycznego, jak i bardziej zdobniczego trendu. Posiada jednolite, gładkie obicie, przykrywające nogi mebla. Kolor zależy wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji.

Trix i Calvin to rozwiązanie dla tych, którzy cenią komfort i dobry smak aranżacyjny.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)