Stylowa sofa do salonu

Kupując sofę powinniśmy mieć świadomość, że wybieramy mebel na długie lata. Nie warto ulegać chwilowym trendom, tylko zdecydować się na coś solidnego i stylowego.

sofa

fot. sofa

Sofa to jeden z ważniejszych mebli w naszym domu. Powinna być wygodna i pasować do salonu bez względu na to, jak często będziemy zmieniać w nim dodatki. Najlepiej jest sugerować się własnym gustem i tym, w jaki sposób urządziliśmy mieszkanie. Jeśli dominuje w nim styl klasyczny, dobrym wyborem będzie sofa Trix firmy Jadik. Jest przykładem na to, że współczesny design czerpie inspiracje z minionych trendów. Pikowane obicie mebla przypomina projekty zestawów wypoczynkowych sprzed kilku dekad. Wygodne oparcie oraz stylowe, drewniane nogi, sprawiają że całość prezentuje się niezwykle gustownie.

sofa

Przeczytaj również: Luksusowe kolory

fot. sofa

Jeśli lepiej odnajdujemy się w nowoczesnej estetyce, znakomitą propozycją będzie sofa Calvin. Została zaprojektowana tak, by pasować zarówno do minimalistycznego, jak i bardziej zdobniczego trendu. Posiada jednolite, gładkie obicie, przykrywające nogi mebla. Kolor zależy wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji.

Trix i Calvin to rozwiązanie dla tych, którzy cenią komfort i dobry smak aranżacyjny.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)