Stylowe i komfortowe kanapy włoskie

Punkt widzenia podobno zależy od punku siedzenia. Dlatego Galeria Wnętrz proponuje jeden z najlepszych – superwygodne i komfortowe kanapy trzech włoskich marek: Ego, Giusti Portos i Ulivi.

salon

fot. salon

Firma Galeria Wnętrz jest w tej komfortowej sytuacji, że może zaoferować klientowi przekrój produktów, i to zarówno jeśli chodzi o przeznaczenie, jak i estetykę. Wśród dostawców mebli tapicerowanych Galerii Wnętrz znajdują się renomowani, włoscy producenci, m.in. Ego, Giusti Portos i Ulivi. Bogata oferta gwarantuje klientowi zróżnicowanie stylistyczne i pozwala na wybranie mebla najbardziej odpowiedniego estetyką, gabarytami i funkcjonalnością. A przede wszystkim wygodą, bo kanapa, jak żaden inny mebel, musi być wygodna.

salon

fot. salon

salon

fot. salon

Specjalistą od superwygodnych kanap jest firma Ulivi. Sofy włoskiego producenta przygotowywane są wyłącznie z nielakierowanej, grubej skóry najlepszego gatunku, pochodzącej z rejonu Toskanii i praktycznie cały proces produkcji jest wykonywany bez użycia maszyn. W wykończeniu błyszczącym jest to skóra woskowana, w wykończeniu matowym – olejowana. Dzięki długiemu (40 dni!) procesowi moczenia w roślinnych ekstraktach skóra jest na całej grubości przebita kolorem, a proces starzenia się działa wyłącznie na jej korzyść. Kolejną tajemnicą komfortu kanap Ulivi jest to, iż producent jako wypełnienie siedziska stosuje wyłącznie naturalne pióra najwyższej kategorii. Pióra, tak jak w dobrej jakości materacu, układane są w sektory o odpowiedniej twardości, dzięki czemu siedzisko jest bardzo wygodne. Co ważne, takie wypełnienie minimalizuje możliwość powstawania ewentualnych wgnieceń na kanapie. Wreszcie zaś pianka Memory umieszczona pod warstwą piór sprawia, że siedzisko po ustaniu obciążenia zawsze wraca do wyjściowej formy. Wśród kanap Ulivi eksponowanych w salonie firmy Galeria Wnętrz w warszawskiej Domotece uwagę zwracają dwie: Rubens i Maxime oferowane w bogatej palecie kolorystycznej.

salon

fot. salon

Każdy mebel w ofercie firmy Giusti Portos to estetyczne wydarzenie. Finezyjne kanapy włoskiego producenta utrzymane w stylu glamour to niemalże dzieła współczesnej sztuki użytkowej. Unikatowa forma, dbałość o detal oraz wysmakowana estetyka sprawiają, że kanapy Giusti Portos mają swoich wielbicieli na całym świecie. Do produkcji kanap firma używa wyłącznie tkanin najwyższej jakości oraz naturalnej skóry. Zwracamy uwagę na dwa modele: urokliwą stylową sofę Roma, oraz Amalfi – kanapę w kształcie rozchylonego wachlarza.

salon

fot. salon

Firma Ego swobodnie czuje się praktycznie w każdej stylistyce, dlatego też w jej ofercie znajdują się zarówno meble w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Tajemnicą sukcesu włoskiego producenta zdaje się być fakt, iż większość procesu wytwórczego to produkcja ręczna, co gwarantuje wysoką jakość i unikatowość produktu. I choć na kanapy Ego trzeba czekać dłużej niż na sofy innych firm, to wielu klientów jest skłonnych podjąć to oczekiwanie. Podobno dobrą kanapę poznaje się po jakości wykonania oparcia. Jeśli więc kiedyś będziecie Państwo w salonie Galerii Wnętrz, koniecznie zwróćcie uwagę na oparcie kanapy Ginevra. To prawdziwe mistrzostwo tapicerskiego kunsztu – skóra perfekcyjnie wciągnięta do środka pikowania układa się w elegancko uformowane romby. Co ważne, to newralgiczne miejsce nie zostało zakryte żadnym ozdobnym guzikiem, co świadczy o tym, że producent jest pewien jakości swojego produktu.

Dystrybutorem produktów marek Ego, Giusti Portos i Ulivi na polskim rynku jest firma Galeria Wnętrz. Zapraszamy do salonów przy ul. Malbolskiej 41 (CWW DOMOTEKA), lokale: MS 33 i MS 34
Więcej informacji: www.galeria-wnetrz.com.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)