Subtelna miękkość barw

salony

fot. salony

Ciepłe odcienie beżów i brązów to niezawodna recepta na subtelny klimat we wnętrzu. Odcienie z kolekcji Tikkurila Optiva uzupełnione odpowiednimi dodatkami pomogą jednocześnie stworzyć aranżację pełną powabnej elegancji.

Beże i brązy dla większości osób są barwami niezwykle przyjemnymi w odbiorze. Są to kolory ziemi, które dają poczucie stabilności, oparcia i ciepła. Z drugiej strony są zmysłowo inspirujące. Podsuwają skojarzenia z rozgrzewającą słodkością czekolady czy subtelną w smaku caffe latte. To odcienie, które doskonale budują pozytywną energię wnętrza. Otulają miękkością, pozwalając odpocząć od codziennego natłoku emocji i myśli.

pokój dziecka

Zobacz: Na walizkach

fot. pokój dziecka

Odcienie te są stosunkowo proste i bezpieczne w aranżacji. Doskonale współgrają z innymi barwami, stanowiąc idealną bazę do kolorystycznej ekspozycji oryginalnych dodatków i elementów wyposażenia wnętrza. Naturalne beże i jaśniejsze brązy dobrze prezentują się w zasadzie w każdym pomieszczeniu. Ciemny, nasycony brąz najlepiej sprawdzi się w przestronnych i doświetlonych pokojach. W mniejszych i pozbawionych dużej ilości naturalnego światła, bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie tego odcienia na jednej, wybranej ścianie, bądź fragmencie, który chcemy wyeksponować.

Ciepłe beże i brązy z kolekcji Tikkurila Optiva pozwolą stworzyć aranżacje stonowane i spokojne, a jednocześnie eleganckie i nowoczesne.

Salon słodko-pikantny

sypialnia

fot. sypialnia

Mleczny beż i kremowa biel łączą się w ciepłej, niezwykle przyjaznej kompozycji. Ich pastelowy spokój warto przełamać i ożywić dodatkiem ochry bądź curry. Taka aranżacja dowodzi, że naturalne barwy pozwalają uzyskać wnętrze niezwykle eleganckie, z nutą luksusu.

Wodzi na pokuszenie
Sypialnia zaaranżowana w odcieniach głębokiego brązu pozwala oderwać myśli od bieżących spraw. Wykorzystując barwy ziemi i kory drzewa sięgamy po to, co trwałe i bezpieczne. Z kolei odcienie ciemnej czekolady i dojrzałej trufli inspirują zmysły. To kusząca przyjemność, której nie sposób się oprzeć.

Waniliowa kraina
Pokój dziecięcy zaaranżowany jak słodki upominek? Miękkie, pudrowe pastele, idealnie współgrają z waniliowym beżem i kremowym brązem. W efekcie powstaje wnętrze lekkie, jasne, przytulne i niezwykle ciepłe w odbiorze – idealne dla każdej małej księżniczki. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)