Świąteczne trendy w wystroju wnętrz

dekoracje

fot. dekoracje

Złoty, biały, czerwony – to kolory Świąt Bożego Narodzenia. Pomysły na modne aranżacje o wyjątkowo świątecznym klimacie przedstawia PARA Paints.

Nowoczesny szyk złota i czerni
Zestawienie czerni i złota to idealny sposób na święta w stylu glamour. Niebanaly wystrój, minimalistyczne ozdoby, brak przepychu, a równocześnie podkreślenie świątecznego charakteru to kwintesencja szykownych świąt. Biało-czarne talerze ze złotą lamówką, zostały ustawione na czarnym stole bez obrusu, a świątecznego ciepła dodaje blask złotych świec oraz świątecznych ozdób.

dekoracje

fot. dekoracje

Iskry w powietrzu bieli i srebra
Jeżeli chcemy stworzyć urok białych świąt także w domu, wykorzystajmy w tym celu palety bieli i srebra. Białe, kryształowe i metaliczne ozdoby powinny być w centrum uwagi. Nawet jeżeli zdecydujemy się na użycie kolorowych dodatków, warto postarać się aby były to pastele. Delikatny róż lub błękit jeszcze bardziej podkreśli biel świątecznego stołu lub choinki.

Tradycyjne świąteczne kolory – czerwień i zieleń
Jednym z ulubionych świątecznych trendów jest połączenie soczystej zieleni choinki z czerwienią świątecznych ozdób. Nowoczesne, a równocześnie tradycyjne wnętrze wprowadza każdego w wyśmienity nastrój oczekiwania na świąteczną kolację. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)