Światło w aranżacji wnętrz użyteczności publicznej

korytarz

fot. korytarz

Aranżacja wnętrz użyteczności publicznej powinna być dostosowana do ich charakteru i przeznaczenia. Oświetlenie ledowe to nowoczesne rozwiązanie, łączące w sobie funkcjonalność oraz wysoką estetykę.

Przeczytaj również: Kuchnia w stylu toskańskim

Światło odgrywa ważną rolę w aranżacji wnętrz. Prawidłowe i przemyślane rozmieszczenie jego źródeł uzupełni wystrój obiektów użyteczności publicznej, takich jak: restauracje, galerie sztuki, biblioteki czy biura. W ich architekturę wpisują się przykuwające uwagę elementy wyposażenia. Rozproszone światło efektownie je wyeksponuje, tworząc nastrój stosowny dla danej przestrzeni. Oprawy ledowe LIVE by Jaco Designe dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, emanujące zimnym lub ciepłym strumieniem światła będą doskonałym sposobem na podświetlenie korytarza w hotelu, schodów w kinie lub teatrze bądź podkreślą klimat panujący w stylowej restauracji.

Moc światła

sala kinowa

fot. sala kinowa

Nowoczesne wnętrza biur, galerii sztuki czy prywatnych gabinetów zazwyczaj zachowane są w surowej tonacji bieli lub szarości. Idealnie podkreśli je poświata z modeli kolekcji LIVE by Jaco Designe w kolorze aluminium lub niklu. Doskonale skomponują się one z metalicznymi dodatkami w pomieszczeniach. Ponadto będą stanowiły niecodzienny efekt dekoracyjny. Zimne światło, którym emanują oprawy, rozproszone na jasnych ścianach spotęguje wrażenie czystości i przestronności. Wyostrzone w rozproszonym blasku kształty oraz faktury elementów wyposażenia wnętrza stworzą unikalną kompozycję.

Wyjątkowy nastrój panujący w kinie, teatrze, hotelu czy restauracji pomogą uzyskać oprawy LIVE by Jaco Designe. W kolekcji znajdują się modele w trzech kolorach, które emanują ciepłym lub zimnym strumieniem światła. Obok niklu i aluminium producent oferuje także oprawy w kolorze stare złoto brąz. Doskonale skomponują się one z bordowymi obiciami krzeseł, dywanami czy detalami w rustykalnym stylu. Będą także efektownie wyglądały w połączeniu z drewnem.

Funkcjonalne światło

galeria wystawiennicza

fot. galeria wystawiennicza

Oprawy z serii LIVE by Jaco Designe to gwarancja bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Zapewnią one wygodne poruszanie się po wnętrzach bez konieczności włączania górnego oświetlenia. W miejscach użyteczności publicznej oświetlenie ledowe LIVE firmy BRITOP Lighting doskonale sprawdzi się jako systemy orientacyjne oraz podświetlenie korytarzy i przejść pomiędzy pomieszczeniami. Delikatne światło wyznaczy szlaki komunikacyjne, bądź stworzy subtelną poświatę w czytelni czy recepcji. Ponadto oprawy LIVE podświetlą schody z góry i podstopnie w salach kinowych i teatralnych.

Diody LED, które zostały użyte w modelach LIVE by Jaco Designe działają pod napięciem 12V. Oprawy ledowe nie wytwarzają promieniowania nadfioletowego UV i podczerwonego IR oraz nie nagrzewają się, dzięki czemu są bezpieczne w użytkowaniu. Mogą świecić nawet do 40-50 tysięcy godzin, redukując potrzebę używania światła głównego.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)