Sypialna po włosku

sypialnia

fot. sypialnia

Od czego zacząć wyposażenie nowoczesnej sypialni? Najlepiej od wyboru gustownego łóżka, zaprojektowanego zgodnie z aktualnymi trendami. Do tego wystarczy jeszcze dopasować nastrojowe oświetlenie, nocną szafkę i sypialnia gotowa.

Łóżka z nowej kolekcji Zanette charakteryzuje prosta bryła, stonowana kolorystyka i pedantyczne wykonanie. Włoska firma słynie z dążenia do doskonałości – zarówno w formie, jak i w wykonaniu.

sypialnia

fot. sypialnia

W linii „tekstylnej” propozycję dla siebie znajdą zarówno miłośnicy skór, eko-skór, jak i szerokiej gamy tkanin. Meble zostały starannie wykonane z materiałów wysokiej klasy i perfekcyjnie wykończone. Każdy szew jest tu popisem sztuki krawieckiej. Dzięki temu łóżka Zanette mają ponadczasowy i bardzo indywidualny charakter. Warto zwrócić uwagę na model „Greta”, będąca nowoczesnym wcieleniem klasycznego łóżka wykonanego z materiału. Poduszki otrzymały tu zupełnie nowe miejsce i zadanie, gdyż zastępują zagłówek.

sypialnia

fot. sypialnia

Zobacz również: Dekoracje w stylu POP ART

Druga linia "Wood" nowej kolekcji łóżek Zannette to klasyczne łóżka drewniane, jednakże klasyka w wykonaniu Włochów bardziej dotyczy wykonania, niż samego designu. Włosi z Zanette produkują łóżka z litego drewna, które wciąż obrabiają ręcznie.
Tegoroczne propozycje linii „Wood” łączy lekkość i wyjątkowy minimalizm, ale dla wygody klientów niemal każdy model dostępny jest w kilku wariantach. Łóżko „Desireé” na przykład oferowane jest w dwóch wersjach: ciemnoszarej, z ażurowym, drewnianym zagłówkiem, która idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, przejrzystych sypialniach, oraz z pełnym zagłówkiem z ekologicznej skóry.

Zanette została założona w 1962 roku we Włoszech, ale od początku obecna była na rynku międzynarodowym. Firma słynie z pięknych i funkcjonalnych systemów garderób. Nowa kolekcja łóżek Zanett w Polsce dostępna jest w salonach Max-Fliz w Krakowie i we Wrocławiu.

sypialnia

fot. sypialnia

sypialnia

fot. sypialnia

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)