Sypialnia w kolorze miętowym

Kolor miętowy jest świeży i orzeźwiający. Czyż nie tak pragniemy się czuć o poranku? Może warto wprowadzić go do aranżacji sypialni w roli barwnej aranżacji ścian lub dodatków.

Odcienie miętowej zieleni dotychczas rzadko stosowano w aranżacji wnętrz. Odkryty na nowo przez projektantów oraz stylistów został okrzyknięty kolorem roku 2013. Widać go na ubraniach, tapetach, w dodatkach i dekoracjach. Wygląda doskonale w aranżacjach wnętrz nowoczesnych i stylizowanych. Jasny, pudrowy odcień nadaje lekkości i delikatności. Intensywny zaś jest drapieżny, odważny i ożywia wnętrze.

Jaki odcień mięty do sypialni?
W aranżacji sypialni najlepiej sprawdzi się jasny odcień mięty. Można go połączyć z kolorem szarym, musztardowym, czarnym, białym, żółtym lub brązowym, np. w roli dodatków. Elementy wystroju z naturalnego drewna, np. podłoga, meble lub dekoracyjne panele ścienne, wraz z miękkimi tkaninami nadadzą wnętrzu przytulnego charakteru – jak widać na przykładowej wizualizacji 3d sypialni.

sypialnia

fot. sypialnia

A jak sprawdzić, czy kolor miętowy na pewno będzie pasował do naszego wnętrza? Najlepiej wykorzystując do tego wizualizacje 3d. „ Wizualizacje wnętrz 3d pozwalają sprawdzić nie tylko jak będzie wyglądał kolor na ścianie, ale czy dopasuje się on do istniejącej lub planowanej aranżacji wnętrza.” – zaznacza Paweł Bykowski – grafik 3d z Wrocławia. „Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że opcja takiej usługi nie jest zarezerwowana wyłącznie dla projektantów wnętrz i architektów. Każdy może zlecić wykonanie wizualizacji swoich wnętrz, na własne potrzeby. Projektowanie w wirtualnej przestrzeni to nie tylko oszczędność czasu ale i pieniędzy.” – dodaje grafik.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)