Szklana alternatywa dla tradycyjnych kafelków

oświetlenie

fot. oświetlenie

Gdy należy podjąć decyzję, czym pokryć ściany w łazience lub kuchni, wybór najcześciej pada na tradycyjne, ceramiczne kafelki. Istnieje jednak dla nich ciekawa alternatywa. Coraz częściej do pokrycia ścian wykorzystuje się szklane panele i kafelki.

W zależności od pomieszczenia, które chcemy urządzić, można zdecydować się na tafle większego bądź mniejszego rozmiaru. Różnej wielkości szklane panele możemy łączyć i dowolnie dopasowywać, stwarzając nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza łazienki, czy kuchni. Villa Glass Studio producent szklanych drzwi, dodatków i paneli zapewnia wybór zarówno dowolnej wielkości jak i koloru swoich produktów.

W kuchni świetnie sprawdzą się panele zabarwione na wybrany kolor. Jeśli chcemy nieco ożywić kompozycję, warto zastosować mocniejszy ton i skorzystać z dobrodziejstw fusingu. Dzięki temu na wewnętrznej stronie montowanej szyby pojawi się ciekawy wzór z dostępnej palety, lub zaprojektowany przez nas samych. Zastosowanie fusowanych elementów pozwala wprowadzić do pomieszczenia wyraźne akcenty i podkreślić jego charakter.

Wbrew pozorom szklane panele są niezwykle trwałe. Gdy stosujemy je w miejscach, w których wiele się dzieje, a panel może być narażony na uszkodzenia mechaniczne warto rozważyć zastosowanie szyby hartowanej – której wytrzymałość wzrasta nawet siedmiokrotnie.

Informacje techniczne:
– rozmiar: każdy standardowy i na zamówienie,
– kolor: dowolny,
– możliwość wyboru szyby hartowanej,
– wzór: brak, wykonany metodą fusingu lub inną (np.piaskowany),
– montaż: klejone do ściany podobnie jak lustra.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)