Szkło, ceramika i kwiaty w łazience

wykończenie ścienne

fot. wykończenie ścienne

Ponadczasowy, kwiatowy motyw ujęty w ramy nowoczesnej techniki tworzenia płytek to nowa propozycja marki Tubądzin. Płytki z kolekcji Coll, przefiltrowane przez szklaną strukturę, prezentują się niczym obrazy powieszone na ścianach galerii sztuki.

Zobacz również: Inspirujące drzwi szklane

Kwiatów nigdy dość!
Zdawałoby się, że o motywie kwiatowym powiedziano już wszystko. Nic bardziej mylnego. Tak jak niepowtarzalna jest natura, tak wiele pomysłów możemy z niej zaczerpnąć. Uważna obserwacja otaczającego świata i odrobina wyobraźni potrafi wykreować jeszcze wiele niepowtarzalnych wzorów. I taka jest nowa kolekcja Coll marki Tubądzin, która zaskakuje nie tylko obrazową grafiką, ale i niebanalną strukturą płytek.

wykończenie ścienne

fot. wykończenie ścienne

Łazienka w rozkwicie
Coll to bukiet dwóch odsłonach. Wyraziste kwiaty o miodowych płatkach otoczone liśćmi w intensywnym odcieniu turkusu, wprowadzą do pomieszczenia nastrój budzącego się do życia ogrodu. Takie połączenie kolorystyczne nie tylko rozświetli naszą łazienkę, ale pozwoli nam zatrzymać zatrzymać ciepłe dni na cały rok. Druga kompozycja to monochromatyczny kwiat jabłoni, ujęty w trójelementowy obraz ścienny. Taki dekora będzie doskonałą propozycją dla tych, którzy szykują spokojnych i klasycznych rozwiązań i lepiej się czują wśród stonowanych barw. Cztery kolory: biały, szary, miodowy i turkusowy można ze sobą swobodnie łączyć, tworząc tym samym niepowtarzalne tło dla wybranego dekoru lub obrazu ściennego.

Gra szkła i światła
Płytki ceramiczne, mozaikę, obrazy ścienne, a także wypukłe dekory pokryto warstwą filtru w postaci wąskich i szklanych pasków. Takie rozwiązanie pozawala na uzyskanie ciekawego efektu rozprowadzenia światła po płytce, a także nadaje jej głębi. Cała aranżacja nabiera nowoczesnego i niebanalnego charakteru.

Cała kolekcja została zaprojektowana z myślą o tych, którzy szukając designerskich nowinek, nie zapominają o dobrym i sprawdzonym wzornictwie. Jest to kolejny dowód na to, że nowoczesność może iść także w parze z tradycją, a wrażliwość estetyczna jest pojęciem ponadczasowym. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
5 (1 głos)