Szkło lacobel

łazienka

fot. łazienka

Lacobel, to rodzaj szkła, którego jedna z powierzchni jest polakierowana. Tafla ma grubość 4 milimertów i nie jest mrozoodporna, dlatego nadaje się jedynie do aranżacji wnętrz. Obecnie, dystrybutorzy szkła i produktów ze szkła lacobel, oferują wybór spośród blisko 40 kolorów, które można ze sobą łączyć, kreując unikalny i nowoczesny wystrój pomieszczenia.

Zobacz również: Fotele muzyczne Music Rocker

Długie i smukłe tafle szkła lacobel, najczęściej towarzyszą aranżacjom kuchennym. Występują w roli elementu ochronnego przestrzeni między szafkami stojącymi i wiszącymi. Dzięki nim przestrzeń międzyszafkową łatwo utrzymać w czystości.

łazienka

fot. łazienka

Szkło do kuchni lacobel, może być stosowane także w postaci transparentnej. Przeźroczysta tafla jest doskonałym zabezpieczeniem dla kolorowej fototapety, która ożywia monochromatyczny wystrój pomieszczenia.

Kolorowe szkło lacobel wykorzystuje się także w innych pomieszczeniach, np. w łazience i salonie. Szkło lakierowane lacobel, w obróbce, zachowuje się tak samo jak każde inne szkło. Taflę można tradycyjnie ciąć, nawiercać i mocować: przy pomocy silikonu do szkła, dwustronnych taśm, klejów do ceramiki i uchwytów.

Aranżacja wnętrz przy użyciu szkła lacobel jest bardzo wszechstronna, gdyż produkt może występować w wielu rolach, nie tylko jako element samodzielny. Tafle montuje się także w obudowach frontów do szafek kuchennych i mebli pokojowych. Aranżacje z odpowiednim oświetleniem sprawiają, że wnętrza ożywają blaskiem refleksów i wyglądają bardzo nowocześnie.

Źródło zdjęć: Hurtownia szkła lacobel: Lacobel.eu

***
O frimie:
Centrum Szkła MyGlass
oferuje szeroki wybór szkła lacobel przeznaczonego do aranżacji kuchni, łazienek, salonów oraz wielu innych pomieszczeń. Zapraszamy na stronę lacobel.eu na której znajda Państwo pełne informacje o kolorystyce, trwałości i cechach szkła lacobel a także galerię gotowych projektów i przykładowe zastosowania szlanych tafli na różnych przestrzeniach.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)