Szybkie i przyjemne malowanie ścian

wykończenie ścian

fot. wykończenie ścian

Podczas domowych remontów coraz chętniej wykorzystujemy pistolety natryskowe, które sprawiają, że malowanie ścian jest szybki i przyjemne. Nanoszenie farby za pomocą tego urządzenia umożliwia sprawne i efektywne malowanie oraz zapobiega niepotrzebnym zabrudzeniom pozostałych powierzchni. Dzięki pistoletom natryskowym bardzo łatwo nanosi się farby na powierzchnie o nieregularnym kształcie oraz niewygodne do malowania pędzlem lub wałkiem.

Pistolety natryskowe HV2900 oraz HV3900 gwarantują najwyższej jakości wykończenie i komfort aplikacji. To produkty nowej generacji (technologia Expert Control), które wyposażone są w regulator przepływu farby pozwalający na odpowiednie dozowanie farby. HV2900 oraz HV3900 są idealnymi narzędziami zarówno do malowania powierzchni wewnątrz, jak i na zewnątrz np. podłogi, sufity, ściany.

wykończenie ścian

Zobacz również: Układ pomieszczeń w domu

fot. wykończenie ścian

Czterometrowy wąż doprowadzający powietrze zapewnia komfort aplikacji i dostęp do odległych miejsc bez konieczności podnoszenia silnika.

Dzięki dwóm typom dysz, pistolet natryskowy może być używany do aplikacji wielu rodzajów farb, również tych bardzo gęstych.
– Łatwa regulacja kształtu strumienia natrysku
– Regulacja siły natrysku za pomocą regulatora obrotowego
– 2 wymienne dysze różnych średnicach
– Wygodny w użytkowaniu – dzięki pionowemu położeniu pojemnika

Specyfikacja techniczna pistoletu natryskowego HV2900

fot. Specyfikacja techniczna pistoletu natryskowego HV2900

Specyfikacja techniczna pistoletu natryskowego HV3900

fot. Specyfikacja techniczna pistoletu natryskowego HV3900

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)