Tajemnica funkcjonalności ukryta w szafie

wyposażenie szafy

fot. wyposażenie szafy

Właściwe zaprojektowanie wnętrza szafy ma kluczowe znaczenia dla funkcjonalności naszego mieszkania. Niezależnie od wielkości pomieszczenia, dobrze zaplanowane półki w szafie pomogą utrzymać porządek i ułatwią przechowywanie rzeczy.

Okazuje się także, że ten mebel kojarzony z przechowywaniem ubrań w ostatnim czasie znacznie zwiększył swoją rolę i jest doceniany jako element dekoracyjny spełniający coraz częściej zadanie funkcjonalnego schowka.

wyposażenie szafy

fot. wyposażenie szafy

O czym pamiętać przede wszystkim? O miejscach na przechowywanie rzeczy; nie tylko ubrań i walizek ale wszystkich innych urządzeń które lepiej ukryć za pięknymi drzwiami funkcjonalnej szafy. Dzięki specjalnym uchwytom i nowoczesnym rozwiązaniom problemem przestanie być przechowywanie żelazka czy odkurzacza. – Uchwyt na żelazko czy specjalny uchwyt na rurę od odkurzacza, to elementy które stają się coraz bardziej popularne i pozwalają w praktyczny sposób przechowywać urządzenia. – mówi przedstawiciel firmy Indeco S.A.

Szafa doskonale sprawdza się też jako miejsce porządkujące mieszkanie. Większe rzeczy i drobiazgi pochowane za ozdobnymi frontami szaf dobrze wpływają na każde wnętrze szczególnie niewielkich mieszkań, które w ten sposób zyskują potrzebną przestrzeń i efekt uporządkowania.

wyposażenie szafy

fot. wyposażenie szafy

Dlatego od naszych Klientów, coraz częściej dostajemy zapytania o projekt i propozycję odpowiedniego mebla – szafy umiejscowionego nie tylko tradycyjnie np.: w przedpokoju, ale również tworzącego zabudowę mało funkcjonalnego kąta w kuchni czy w łazience. Szczególnie w małych mieszkaniach gdzie znaczenie właściwego wykorzystania nawet najmniejszej powierzchni ma ogromne znaczenie – dodaje przedstawiciel INDECO.

Warto dodać że w obecnej sytuacji kiedy fronty szaf mogą być w każdym kolorze lub dodatkowo ozdobione np.; suszonymi kwiatami przywiezionymi z wakacyjnej podróży, wyznaczenie szafom kluczowego miejsca w mieszkaniu ma swoje uzasadnienie nie tylko funkcjonalne ale również estetyczne.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)