Taras w rustykalnym klimacie

taras

fot. taras

Przestrzeń łącząca dom z ogrodem to idealne miejsce zarówno do codziennego wypoczynku, jak i spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Warto zaaranżować ją tak, by pięknie komponowała się z wystrojem ogrodu i wyposażeniem domu, a przy okazji była funkcjonalna.

Nawierzchnię tarasową najlepiej wykonać z solidnych materiałów, którym niestraszne będą upały i mrozy, a które jednocześnie zachwycać będą subtelnym wyglądem. Drewno Ogrodowe REALIT, propozycja czołowego producenta materiałów na nawierzchnie w Polsce – firmy Bruk-Bet, łączy w sobie urok naturalnego surowca z kamienną wręcz trwałością.

W sąsiedztwie natury
Drewno Ogrodowe REALIT to doskonała nawierzchnia na taras utrzymany w naturalnym, lekko rustykalnym stylu. Ten system płyt, kopyt i krążków swoim wyglądem nawiązuje do desek z wyschniętego drewna o wyraźnym usłojeniu. Naturalny rysunek słojów doskonale komponuje się z wiklinowymi i rattanowymi meblami, glinianymi donicami i naturalnymi tkaninami. Delikatna patyna, która pokrywa drewno, nadaje tarasom subtelną nutę retro.

Zobacz również: Ogrody na dachach

Oprócz wyjątkowego wyglądu produkt firmy Bruk-Bet wyróżnia wysoka odporność na eksploatację oraz zmienne warunki pogodowe. W odróżnieniu od naturalnego surowca płyty te nie puchną ani nie wypaczają się nawet przy dużej wilgotności. Ponadto drewno to nie wymaga specjalnej konserwacji, co ułatwia utrzymanie tarasu w doskonałej formie przez długie lata.

W ostatnim czasie firma Bruk-Bet rozszerzyła ofertę drewna ogrodowego o dwa nowe formaty płyt: 45×45 cm oraz 22,5×45 cm. Różnorodność wymiarów sprawia, że wachlarz możliwości aranżacyjnych jest teraz jeszcze większy.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)