Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

W dniach 7-8 marca br. na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejna edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych: Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. Spółka Mermaid Properties będzie obecna na targach z projektem osiedla River House.

Targi mieszkaniowe Murator EXPO to niepowtarzalna okazja do uzyskania informacji o obecnie realizowanych oraz już oddanych do użytku projektach mieszkaniowych. Do dyspozycji zwiedzających będą m.in. przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych, banków oraz deweloperzy i agenci nieruchomości.

Projekt River House to kompleks trzech kameralnych budynków o niskiej, trzypiętrowej zabudowie wraz z garażami podziemnymi i ogrodami dachowymi, realizowany na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie i Agrykoli. Osiedle przy ulicy Bluszczańskiej składa się z 94 mieszkań o powierzchni od 41 m.kw. do 120 m.kw. Klienci przy zakupie mieszkania w River House dostają do wyboru dwie możliwości – mieszkanie z wykończeniem lub bez. Katalog wykończeń zawiera trzy pakiety: brązowy, srebrny oraz złoty. Wybranie pierwszego nie wiąże się z dodatkowymi kosztami (jeśli klient nie korzysta z dodatkowych akcji promocyjnych), za pozostałe należy dopłacić odpowiednio 120 i 270 zł brutto za m.kw. Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania wg własnego projektu. Alternatywą jest skorzystanie z specjalnej akcji promocyjnej przygotowanej na targi i zakup pierwszych 5 mieszkań w cenach od 8800 do 9200 zł.

Informacje o osiedlu River House będzie można uzyskać w hali 1, na stoisku 61.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)