Tkane tapety Haiku

OMEXCO to nowa kolekcja belgijskich, tkanych tapet o wymownej nazwie Haiku. Wyraźne sploty, stonowane barwy i fascynujące wzory sprawiają, że zaiste „czyta się je jak wiersz”.

Termin „Haiku” stworzyła japońska poetka Shiki Masaoka. Oznacza on krótką formę literacką, która w swojej formie i treści podlega zwięźle określonym regułom. Tapety Omexco, tak jak japońska sztuka „Haiku”, odnoszą się do naturalnego piękna przyrody. Kolorystyka, subtelne odcienie perłowej szarości, soczysty brąz lub antracyt, a także sploty tkackie nawiązują wyglądem do naturalnych tkanin, takich jak płótno i len.

salon

fot. salon

„Haiku” opisuje konkretne wydarzenie odbywające się w rzeczywistości. A tapety Omexco tworzą indywidualną i niepowtarzalną scenerię wnętrza.
Tkane tapety Haiku doskonale korespondują z przeróżnymi strukturami i materiami wykończeniowymi, dlatego można je dopasować niemal do każdego typu aranżacji. Jak zawsze należy pamiętać o zachowaniu umiaru i równowagi.

Do produkcji tapet „Haiku” wykorzystuje się z tkany papier oraz sztuczny jedwab. Charakteryzują się niestandardową szerokością brytu. Wynosi ona 91 cm oraz 94 cm dla niektórych wzorów, co umożliwia ograniczenie liczby łączeń na ścianie.

salon

fot. salon

Tapety dostępne są w Salonach Wyposażenia Wnętrz Dekorian.
www.dekorian.pl, www.omexco.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)