Trzy w jednym – AGD ergonomiczne

kuchenka, piekarnik, zmywarka

fot. kuchenka, piekarnik, zmywarka

W ostatnim czasie na polskim rynku pojawiły się nowe modele urządzeń TRIO – 9501 i 9503 o podwyższonej wydajności, klasie energetycznej (A) i odświeżonym wyglądzie.

Przeczytaj również: Umywalki łazienkowe

Candy Polska Sp. z o.o., producent urządzeń AGD, jako pierwsza w Europie, ponad 10 lat temu wprowadziła zestawy zintegrowane do kuchni o szerokości 60 cm, składające się z płyty grzejnej, piekarnika i zmywarki. Ich nowatorskość polega na połączeniu w jedno trzech najczęściej używanych urządzeń kuchennych przy zachowaniu wymiarów standardowego piekarnika. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik zyskuje dodatkowe 60 cm wolnej powierzchni, które w innej sytuacji zajmowałaby zmywarka.

Zależy nam na tym, aby nasze nowe produkty stanowiły optymalne rozwiązanie dla osób, które urządzając małe kuchenne wnętrza, nie chcą rezygnować ze sprzętów podnoszących jakość życia. Rozwiązania wprowadzone przez Candy w ramach programu „Przyjazne Innowacje”, pozwalają użytkownikom zaoszczędzić czas i przestrzeń. – mówi Dariusz Opoka, Brand Manager, Candy Polska Sp. z o.o.

Główne zalety serii TRIO:
1.Oszczędność miejsca
.
Urządzenia TRIO mają wymiary popularnego piekarnika z płytą grzejną, dzięki czemu mieszczą się nawet w małej kuchni.
2.Oszczędność czasu.
Czas najkrótszego zmywania to 32 minuty, (standardowe zmywanie trwa ok. 100 min). Program ten jest stosowany, w przypadku mniej zabrudzonych naczyń.
3.Funkcjonalność.
Zmywarka wchodząca w skład TRIO mieści 6 kompletów naczyń, dzięki czemu nie musimy czekać kilka dni na zapełnienie urządzenia. Ma to szczególne znaczenie dla par i młodych rodzin, które dziennie nie zużywają dużej ilości naczyń.
4.Program higieniczny 75°C.
Zmywanie w tak wysokiej temperaturze pozwala na usunięcie 99% zarazków, w tym grypy i gruźlicy. W standardowych zmywarkach najwyższa temperatura zmywania sięga jedynie 70°C.
5.Oszczędność energii i wody.
Zestawy zintegrowane TRIO posiadają wbudowane piekarniki o 39 litrowej pojemności, które zużywają tylko 0,75-0,79 kW/h energii, dzięki czemu przy przygotowywaniu jednego posiłku zużywamy mniej energii. Zmywarka zużywa jedynie 9 litrów wody do umycia wszystkich naczyń w jednym cyklu, czyli tyle ile w przybliżeniu wynosi ilość wody, która wycieka w ciągu minuty z kranu.
6.Możliwość regulowania twardości wody.
Wpływa to na czystość naczyń, pozwala uniknąć zacieków lub konieczności ponownego natłuszczania.
7.Łatwe utrzymanie czystości
Zmywarka zawiera koszyczek przy odpływie, dzięki któremu możemy w prosty i szybki sposób wyjąć pozostałości po zmywaniu. Zapobiega to zapychaniu się rur odpływowych.

Zestawy zintegrowane TRIO występują w klasie energetycznej A. Dostępne w kolorze srebrnym o wymiarach 60 cm szerokości, 60 cm głębokości i 85 cm wysokości.
Zestaw TRIO 9501 zawiera płytę grzejną z 4 palnikami, zapalnikiem zintegrowanym w pokrętle i zabezpieczeniem przeciwzapalnym, piekarnik typu elektrycznego o pojemności 39 litrów i zużywalności 0,75 kW/h oraz zmywarkę z 5 programami, zużyciem wody 9 litrów i temperaturą zmywania 40-75°C.
Zestaw TRIO 9503 zawiera płytę grzejną z 4 palnikami, piekarnik typu elektrycznego z termoobiegiem o pojemności 39 litrów i zużywalności 0,78 kW/h oraz zmywarkę z 6 programami, zużyciem wody 9 litrów i temperaturą zmywania 40-75°C.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)