Unikatowe podłogi artystycznie postarzane

Dębowe deski, misternie wykończone odręcznie i dodatkowo uszlachetnione olejem naturalnym, składają się na podłogi niezwykłe, wyrafinowane, o niepowtarzalnym charakterze. Tak prezentuje się najnowsza kolekcja postarzałych podłóg Timeless Collection™, marki Baltic Wood. Kolekcja dostępna jest w Limitowanej Sieci Sprzedaży.

Czym jest ponadczasowość?
Baltic Wood definiuje ponadczasowość poprzez najnowszą, unikatową kolekcję podłóg drewnianych Timeless Collection™. Jest to propozycja 6 dębowych podłóg, których artystycznie postarzane powierzchnie są dziełem ludzkich rąk. W ten sposób każda deska to odrębna historia, pełna wspomnień i emocji, która wprowadzi do domowego wnętrza nowy, magiczny i niepowtarzalny klimat.

podłogi

fot. podłogi

Znaki przeszłości
Bursztynowa Komnata, Czarodziejskie Zaklęcie, Dzwon z Notre Dame, Historie Kolonialne, Sekrety Werony i Sen Starego Malarza zachwycają wyrafinowanymi efektami postarzania, m.in. heblowaniem i szczotkowaniem, charakterystycznymi zacięciami, efektem kornika czy misterną, ręcznie wykonaną fazą. Ujmują także swoją wyjątkową rustykalną selekcją i ciekawą kolorystyką. Do wyboru oleje naturalne w barwach: od lekko białej, bursztynowej, aż po mistyczną, niemal czarną.

sypialnia

fot. sypialnia

Zobacz: Na walizkach

Dotrzymując kroku teraźniejszości
Niewątpliwym atutem tych unikatowych, drewnianych podłóg jest ich wyjątkowo trwała i ekologiczna trójwarstwowa konstrukcja. Wszystkie podłogi posiadają certyfikat FSC®, który potwierdza, że drewno pozyskiwane do ich produkcji pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Co więcej, jedynie 1 z 3 warstw podłogi powstaje z wolno odnawialnego surowca.

Warto nadmienić, że podłogi Timeless Collection™ to idealna synergia piękna i magii czasów przeszłych z osiągnięciami najnowocześniejszej technologii. Stąd też ręcznie postarzane deski, w których zaklęta jest ponadczasowość, a także fakt, że są szybkie w montażu. Dzięki bezklejowemu złączu BalticLOC™ są gotowe do użytku zaraz po położeniu. Z powodzeniem sprawdzą się także w przypadku instalacji ogrzewania podłogowego.

deski podłogowe

fot. deski podłogowe

Limitowana Sieć Sprzedaży
Kolekcja podłóg artystycznie postarzanych Timeless Collection™ dostępna jest tylko w Limitowanej Sieci Sprzedaży. W wybranych salonach Klienci znajdą ekskluzywną ekspozycję produktów oraz będą mogli liczyć na kompetentną i profesjonalną obsługę. Lista punktów sprzedaży zamieszczona jest na stronie www.timeless.balticwood.pl/siec-sprzedazy.htm.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)