Uniwersalna biel w pokoju nastolatka

pokój młodzieżowy

fot. pokój młodzieżowy

Moda zmienia się bardzo szybko. Zaskakująco często do łask wracają dawno nie widziane wzory, motywy czy kolory, również w kwestii wystroju wnętrz. Dzięki sentymentom do kolorów dziś świętujemy powrót białych mebli – uniwersalnych, czystych, neutralnych i sprawdzających się we wnętrzach zarówno rustykalnych jak i art deco.

Mimo, że biały może wydawać się kolorem nudnym i chłodnym, coraz częściej pojawia się we wnętrzach. Biel jest neutralna, pasują do niej wszystkie inne kolory, przez co daje dużą swobodę w aranżacji. Warto o tym pamiętać przy wyborze mebli.

Białe meble szczególnie dobrze sprawdzą się w dziecięcych i młodzieżowych pokojach. Nastolatki często lubią eksperymentować, zmieniać otoczenie. W ten sposób przekonują się co do nich pasuje. Białe lub kremowe meble doskonale komponują się z każdą barwą. Dlatego przemalowanie fioletowej ściany na zieloną lub żółtą na ognistą czerwień nie będzie powodować konieczności wymiany całego wyposażenia pokoju. Uniwersalność takich mebli daje ogromne możliwości aranżacyjne, co jest zaletą przy urządzaniu wnętrza dla nastolatka.

Polska marka mebli dla dzieci i młodzieży BAGGI Design zainspirowana powracającą modą na jasne wnętrza oraz uniwersalne kolory stworzyła kolekcję „White Tattoo“, która odpowiada oczekiwaniom podążających za trendami nastolatków. Jest to system białych mebli przełamanych delikatnym grawerem stylizowanego, geometrycznego wzoru.

Meble powinny nam służyć przed długie lata. Dlatego powinny być neutralne i dawać pełną dowolność w zmianach wystroju wnętrza. Powracająca do łask biel jest praktyczna i ponadczasowa, a ponadto powiększa i porządkuje optycznie przestrzeń.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)