Urok czystej bieli

Domowe wnętrza zaaranżowane w bieli przynoszą wyciszenie i studzą emocje, a w świecie nadmiaru informacji i bodźców staje się szczególnie pożądane. Biel jest także znakomitym wyborem ze względu na swe walory estetyczne i praktyczną łatwość stosowania. Beckers Designer White to nowa farba, która zapewnia czysty, zimny odcień bieli. Jej ważną zaletą jest również ekologiczna, bezpieczna dla zdrowia receptura.

Wnętrza zaaranżowane w bieli wyglądają niezwykle harmonijnie, a przy tym oryginalnie. Kolor ten przynosi skojarzenia z równowagą, porządkiem i świeżością. Nie tylko tworzy wyważoną i pełną dobrego smaku stylizację, ale też zapewnia domownikom wyciszenia i relaksu. Jest przy tym barwą szczególnie praktyczną – prostą w stosowaniu i uniwersalną. Śmiało powierzyć jej możemy główną rolę w naszej aranżacji.

Nowa farba Beckers Designer White zapewnia piękne, matowe wykończenie. Utworzona powłoka jest odporna na mycie wodą z dodatkiem detergentu. Farba ta gwarantuje dobrą trwałość bieli i wytrzymałość na promieniowanie UV – jest więc idealnym wyborem także do mocno przeszklonych pomieszczeń. Warto także zwrócić uwagę na jej ekologiczną, bezpieczną dla zdrowia i środowiska recepturę. Farba jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne osobom szczególnie wrażliwym (również dzieciom) oraz ze skłonnością do alergii. Jest to farba o dobrym kryciu i wygodnej aplikacji – nie chlapie, a także łatwo się rozprowadza.

sypialnia

fot. sypialnia

Biała lekkość
Biel pomaga odpocząć od nadmiaru zmysłowych wrażeń – warto więc właśnie na tym kolorze oprzeć aranżację sypialni. Gdy wybierzemy meble i dodatki również w białym kolorze, stworzymy przestrzeń idealną do relaksu.

Łatwość aranżacji, efektowność stylu
Biel jest kolorem wszechstronnym i pomagającym ustrzec się wielu błędów aranżacyjnych. Ponadto dodaje wnętrzu przestronności i optycznie je rozjaśnia. W wypełnionej bielą strefie dziennej, dobrze będą czuli się zarówno domownicy, jak i goście. Przestrzeń ociepla drewniana podłoga i delikatnie żółty akcent kolorystyczny na jednej ze ścian. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)