Walentynki w domu

Święto Zakochanych, przepełnione niegustownymi upominkami jest kopią tradycji amerykańskiej. Data obchodów Dnia Zakochanych także została zapożyczona zza oceanu i stanowi wspaniały pretekst marketingowy dla handlarzy poszukujących coraz to nowych okazji do sowitego zarobku.

Mimo propagandy handlowej Walentynki mogą stać się wyjątkowym dniem. Wystarczy zadbać o romantyczny nastrój i spędzić miło czas z ukochaną osobą. Aby było miło i romantycznie, nie trzeba rezerwować seansu w kinie ani wystawnej kolacji w ekskluzywnej restauracji. Wszystko można przygotować samodzielnie we własnym M. Wystarczy odrobina wyobraźni.

Ładne wnętrza, urządzone z umiarem, są doskonałym tłem do dekoracji okazjonalnych. Kolor czerwony, symbolizujący miłość i namiętność, jest nieodłącznym kreatorem romantycznego nastroju. Misa z pachnącymi płatkami czerwonej róży, butelka czerwonego wina i czerwona narzuta na łóżko to elementy wystroju sypialni, które zapewnią upojny nastrój także w każdy inny dzień w roku.

Czerwone ściany są modnym akcentem aranżacyjnym nie tylko z okazji Święta Zakochanych. Jednakże Walentynki mogą być dobrym pretekstem do zmiany wystroju. Jeszcze tylko kilka świec, dobra muzyka i smaczne przekąski, a 14 luty stanie się jednym z najbardziej wyczekiwanych dni każdego roku…

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)