Walentynkowe kontrasty

Gdy w walentynkowy wieczór Lodowy błękit spotyka się z Władczą czerwienią, powstaje przestrzeń, w której wyzwalają się emocje. Ta inspirująca para pozwoli odmienić wnętrze mieszkania nie tylko na ten jeden wyjątkowy wieczór. Spotkanie dusz od zawsze inspirowało poetów, muzyków czy malarzy. Przenieś romantyzm kontrastów na ściany swojego wnętrza i ciesz się siłą uczuć jeszcze dłużej.

We wnętrzach, podobnie jak w życiu, kontrastujące ze sobą kolory tworzą doskonałą całość. Gorąca czerwień ogrzewa, przyciąga, kusi i pobudza, nie pozostawiając nas obojętnymi. To barwa, która wprowadza do codziennego życia odrobinę pasji i gorącego temperamentu. Jednak w nadmiarze może być niepokojąca, a czasem nawet drażniąca. Dlatego doskonale działa na nią sąsiedztwo chłodnej bieli, a nawet lodowego błękitu. Symbolika barwy wiąże błękit z potrzebą spokoju, wyciszenia czy poczucia bezpieczeństwa. Czerwień to miłość i pożądanie, a błękit – wierność i zaufanie. Zatem można powiedzieć, że to doskonała walentynkowa para. Połączenie, które pozwala zrealizować wszystkie potrzeby i spełnić wszelkie marzenia i fantazje. Oczywiście nie w każdym związku oba składniki występują w jednakowej ilości. W niektórych wnętrzach błękit może dominować, a czerwień zostaje wprowadzona jedynie w postaci akcentów – czerwonego fotela, poduszki czy pledu. W innych, bardziej śmiałych, czerwień wysuwa się na pierwszy plan, a jasne meble i błękitne detale jedynie dobrze ją podkreślają.

Kolory tworzące „kontrast idealny” – Władczą czerwień i Lodowy błękit odnajdziemy w palecie barw Śnieżki Satynowej.

Przeczytaj: Gadżety w kuchni

Walentynkowe kolory to wybór nie tylko na wyjątkowy dzień 14 lutego – to para, która świetnie sprawdzi się przez cały rok. Musimy tylko wybrać właściwe proporcje…REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)