Wanna w stylu miejskim

Urban, to nowa kolekcja wanien marki Sealskin, powstałych z myślą o nowoczesnych miejskich apartamentach. Dodatkowym atutem produktu jest możliwość zabudowy przy pomocy specjalnych mebli.

Według badań przeprowadzonych przez holenderskie agencje monitorujące rynek wyposażenia wnętrz, wanna wkrótce przeżyje swój renesans. Pomału mija zauroczenie kabinami prysznicowymi. Według agencji Synovate to właśnie wanna najczęściej wskazywana jako najlepsze miejsce relaksu po wyczerpującym dniu.

Wanna Urban, została stworzona z myślą o mieszkańcach miast. Jest głęboka, wygodna, komfortowo wyprofilowana, a przy tym niezwykle estetyczna. Wanny Urban zostały wyposażone są w unikalny system napełniania przez odpływ, który pełni także rolę systemu przelewowego. (Przelew działający na zasadzie naczyń połączonych ukryty jest poza wanną.)

wanny

fot. wanny

Nowa wanna marki Sealskin może pełnić także funkcję ergonomicznego mebla w niewielkiej łazience. Producent stworzył specjalną linię zabudowy meblowej, w której możemy przechowywać niezbędne akcesoria łazienkowe i kosmetyki. Zabudowa meblowa, przeznaczona jest do wanny Urban z 30 cm rantem. Moduł tworzy mebel złożony z trzech szuflad w części środkowej i czterech półek (po dwie na każdą stronę). Zabudowa i wanna zostały doskonale skomponowane pod względem stylistycznym. Szeroki rant wanny może również służyć jako siedzisko, lub półkę na zabawki podczas kąpieli najmłodszych. Osoby z dysfunkcjami kręgosłupa docenią rant jako formę podparcia ciała, które zapewni im pełną kontrolę nad wykonywanymi ruchami.

łazienka

fot. łazienka

W linii Urban dostępne są:
– wanny prostokątne w rozmiarach 170×80 cm (wanna z odpływem w krótszym boku) i 180×80 cm (z odpływem pośrodku) z elegancką krawędzią o szerokości 10 i wysokości 6 cm,
– wanna 190×110 cm z szeroką 30-centymetrową krawędzią, przeznaczona pod zabudowę meblową,
– wanna asymetryczna narożna o wymiarach 170x130x65 cm dostępna w wersji prawej i lewej.
Wszystkie wanny z kolekcji Urban wykonane są z akrylu o grubości 6 mm.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Sealskin jest firma Coram Poland. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.coram.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)