We włoskim stylu

Słoneczna Italia znana jest nie tylko ze smakowitej kuchni, ale także z wysmakowanego stylu. Wszyscy wiedzą, że włoska architektura, sztuka i rzemiosło użytkowe odznacza się wyjątkowym designem, którego namiastkę pragnie uszczknąć dla siebie niemal każdy z nas.

Doskonałym uzupełnieniem wnętrza urządzonego zgodnie z włoskimi trendami, będą drzwi wewnętrzne Perugia z oferty firmy Invado. Jednostronny prześwit został zamknięty trójkątną ornamentyką. W połączeniu z subtelną formą i wysoką jakością materiałów, element jest bardzo stylowy.
Drzwi wewnętrzne Perugia dostępne są w popularnej okleinie ENDURO albo w najnowszym, bardzo efektownym laminacie typu ECO-FORNIR. Obie okleiny są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wynikłe z codziennej eksploatacji.
Drzwi PRELUGIA można nabyć w trzech wersjach: pełnej (doskonała do sypialni albo gabinetu), łazienkowej oraz pokojowej, z harmonijną kompozycją przeszkleń. W każdej ze swych odsłon Perugia wniesie do wnętrza odrobinę słonecznego, włoskiego klimatu.

salon

fot. salon

DRZWI WEWNĘTRZNE PERUGIA
Producent: INVADO
Cena: od 366 zł netto

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)