Weneckie dodatki w nowoczesnym mieszkaniu

podpórki do książek

fot. podpórki do książek

Czy można na co dzień obcować wśród pięknych przedmiotów jak z pałacu dożów, a ponadto mieszkać wygodnie i funkcjonalnie?

Nowa kolekcja mebli i dodatków w stylu weneckim, oferowana przez ArtDecor24.pl, pokazuje, że bez wydawania majątku na antyki, czy konieczności zmiany całego wystroju mieszkania możemy w nim stworzyć ciekawy klimat ponadczasowego eklektyzmu.

Elementy kolekcji weneckiej nawiązują do bogatych w dekoracje wnętrz dawnego pałacu dożów, który obecnie jako hotel Danieli przyciąga do Wenecji wielkie sławy i osobistości.

świeczniki

fot. świeczniki

Jak zapewnia Maksymilian Cyrek z ArtDecor24.pl coraz popularniejsze staje się śmiałe zestawianie antyków z meblami nowoczesnymi. Stylowy mebel nabiera lekkości i nowego charakteru w kompozycji z przedmiotem o delikatnej, awangardowej linii, a mieszkania zyskują na oryginalności. Meble różniące się stylem mogą tworzyć harmonijną całość. Należy wybrać dominujący styl, a drugi zastosować tylko jako akcent. Akcentem może być stylowe krzesło, finezyjny szezlong, elegancki parawan czy ciekawa w formie podpórka do książek.

Zauważamy coraz większe zainteresowanie meblami i dodatkami w stylu weneckim. Dlatego zdecydowaliśmy się znacznie poszerzyć naszą kolekcję w tym stylu – powiedział Maksymilian Cyrek.

parawan

fot. parawan

Stylowe meble, lampy, parawany czy dekoracje coraz częściej kosztują niewiele więcej od popularnych mebli. W sklepie ArtDecor24.pl możemy znaleźć oryginalne drewniane toaletki już od 549zł, ekskluzywne szezlongi od 799zł, szkatułki 49zł i świeczniki weneckie 119zł.

O firmie
ArtDecor International od 10 lat zajmuje się sprzedażą stylowych mebli, i artykułów dekoracyjnych. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła sprzedaż wysyłkową stylowych mebli oraz ekskluzywnych upominków w stylu klasycznym, rokoko, Shabby Chic, empire, kolonialnym, Biedermeier, secesyjnym oraz Art déco na stronie ArtDecor24.pl.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)