Wielkie przygotowania do doskonałego grillowania

Sztućce

fot. Sztućce

Sezon grillowy brzmi na razie jak coś nierealnego i bardzo odległego, jednak ani się obejrzymy, a już będzie można wyciągać grille i doprawiać mięso. To, jaki grill wybrać, jaką dobrać podpałkę i jak przygotowywać steki, to skomplikowane kwestie. Ilu grillujących, tyle opinii. Jednak chyba każdy, kto pała miłością do rusztu, zgodzi się, że poza grillem i tym, co będziemy grillować, ważne są także odpowiednie akcesoria.

Specjalne łopatki, szczypce, żaroodporne rękawice to wyposażenie, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Warto jednak zadbać o dodatkowe akcesoria, takie jak sztućce do steków. Niezwykle stylowy zestaw, z serii Old Farmer, proponuje szwedzka marka Gense.

W pięknym pudełku, wykonanym z naturalnego, nieoszlifowanego drewna, znajduje się komplet dwóch widelców oraz dwóch specjalnych noży do steków. Jeśli na naszym stole często goszczą grillowane mięsa, koniecznie zaopatrzmy się w te wykonane ze stali szlachetnej AISI 304 i drewna pakka sztućce – elegancki zestaw. Do doskonałych steków warto podać jakąś pyszną sałatkę. Do jej serwowania na pewno przydadzą się sztućce do sałaty i sałatek, również z serii Old Farmer. Tak jak poprzedni zestaw, zapakowane są w piękną, drewnianą skrzynkę.

Zobacz również: Jadalnia czaruje światłem
Sztućce

fot. Sztućce

Łyżki do sałatek i zestaw do steków z serii Old Farmer to idealny prezent dla wszystkich wielbicieli grillowanych potraw, albo miły podarunek dla siebie samego. W towarzystwie takich sztućców każda potrawa smakuje jeszcze lepiej.

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)