Wielkomiejski format

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Marka Ceramstic wprowadza na rynek nową linię premium Ceramstic Design, charakteryzującą się dużym i wielkim formatem płyt ceramicznych. Inspirowane naturą, przestrzenią i wielkomiejskim szykiem z pewnością zostaną docenione przez miłośników wyszukanego stylu i designu, w tym architektów. W skład marki wchodzi pięć niezwykłych kolekcji: Attic, Bergen, Exeter, Aurora, Ostia.

Więcej przestrzeni
W nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń w stylu wielkomiejskim dominuje rozmach. Duże wnętrza odpowiednio wymagają też spektakularnego wyposażenia. Główną zasadą pozostaje jednak umiar w kompozycji. W przypadku płytek wielkoformatowych sprawdzają się nawiązania do natury, a zatem na przykład idealne odwzorowanie kamienia. Niezwykle modnym rozwiązaniem są podłogi w kolorze białym, z wyrazistymi elementami błysku i matu. Nowa linia płyt ceramicznych Ceramstic Design, zaprojektowanych zgodnie z trendem, rozmachem i wielką dbałością o detal, idealnie odnajdzie się w większych pomieszczeniach aranżacyjnych, takich jak salony, hotele, restauracje i inne przestrzenie komercyjne oraz publiczne.

Efekt Aurory

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Kolekcja Aurora poprzez różnorodność formatów i sposób wykończenia powierzchni stwarza szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Płyty w formacie 60 x 60 cm są zarówno błyszczące, jak i matowe. Mogą być układane naprzemiennie, a dla jeszcze większego wzmocnienia efektu – warto na zmianę z nimi użyć wielkoformatowych płyt Aurora 120 x 60 cm w połysku. Podłoga tak zaprojektowana jest świetnym tłem zarówno dla nowoczesnych mebli, jak również aranżacji w stylu retro.

Dzięki dużym płytkom można uzyskać jednolitą powierzchnię przypominającą taflę lustra. Płytki mogą znaleźć się zarówno na podłodze, jak i na ścianie. Ciekawy efekt otrzymamy kładąc je na dużej powierzchni.

Esencja elegancji w wielkim stylu
Duży format to także możliwość zaprezentowania wspaniałych wzorów. Wielkoformatową płytkę Ostia ozdabia trawertynowy motyw, a jej powierzchnia ma strukturę wypolerowanego przeciętego kamiennego bloku, do złudzenia przypominającą naturę.

Gres Exeter naśladuje natomiast duże bloki kamienne w dwóch uzupełniających się propozycjach kolorystycznych, jasnym – nawiązującym do piaskowca i ciemnym – inspirowanym łupkiem. Idealnie sprawdzi się zarówno w domach prywatnych, jak i stylowych przestrzeniach publicznych, eleganckich lokalach, hotelach czy biurowcach. Kolekcje Ceramstic Design uzupełniają: gresy i glazura Attic, oraz gres Bergen. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)