Wigilijny stół w świątecznych barwach

zastawa stołowa

fot. zastawa stołowa

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka, ubrani w galowe stroje, wspólnie z bliskimi zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy. Warto zadbać, by w ten wyjątkowy dzień, również nasz stół wyglądał elegancko. Porcelanowa kolekcja naczyń Lizbona marki Vittore Comforto to doskonały sposób na odświętne nakrycie stołu w ciepłym kolorze złota i czerwieni.

Trzy kolory – biały, czerwony, złoty
Święta Bożego Narodzenia, to niezwykle radosny czas, który nieodłącznie kojarzy nam się z kolorem złotym i czerwonym. Jeśli chcemy stworzyć przytulną, domową atmosferę, doprawioną szczyptą elegancji, na wigilijnym stole nie może zabraknąć tych barw. Doskonale komponują się one z bielą, tworząc tradycyjną, bożonarodzeniową aranżację. By nie popaść w przesyt, dekoracyjne akcenty w intensywnych barwach musimy dobierać z umiarem. Ciekawą propozycją jest kolekcja Lizbona marki Vittore Comforto, która czerwień, bieli i złoto łączy w idealnych proporcjach. Naczynia z tej linii wykonane zostały z białej porcelany, którą ozdobiono złoto-czerwonym wzorem. Wyraziste zdobienia przełamują chłód bieli i sprawiają, że naczynia nabierają nowoczesnego charakteru i z pewnością będą stanowiły piękną dekorację bożonarodzeniowego stołu. Dodatkowo, ich klasyczny kształt podkreśli podniosłość świątecznej kolacji, a zebrani przy stole goście docenią nie tylko smak potraw, ale i sposób ich podania.

Składany według potrzeb
Przy wigilijnym stole, na którym tradycyjnie króluje dwanaście potraw, zazwyczaj gromadzi się mnóstwo osób. Do podania tych wszystkich smakołyków potrzebujemy wiele różnego rodzaju naczyń. W ten wyjątkowy dzień, wszystko musi wyglądać perfekcyjnie, dlatego też pamiętajmy, by znajdująca się na stole zastawa stołowa była jednakowa, a wszystkie elementy były do siebie dopasowane. Zestaw naczyń Lizbona marki Vittore Comforto pozwala na eleganckie podanie posiłku nawet dla dużej ilości osób. Kolekcja ta charakteryzuje się szerokim wyborem elementów. Znajdują się w niej talerze płytkie, głębokie, deserowe, filiżanki, spodki, waza, sosjerka z podstawką, owalny półmisek, salaterka o średnicy 16,5 cm oraz 22,5 cm, cukiernica, mlecznik oraz imbryk, a także przybory do przypraw, jak solniczka i pieprzniczka. Naczynia z linii Lizbona marki Vittore Comforto zakupić można na sztuki, dlatego też z łatwością skomponujemy zestaw odpowiadający naszym potrzebom. W każdym momencie możemy go powiększyć lub uzupełnić o brakujące elementy. Dzięki temu nawet podczas dużych przyjęć, będziemy mogli skomponować na stole jednolitą aranżację.

Zobacz również: Mała kuchnia

Podczas wigilijnej wieczerzy stół stanowi centralny punkt w naszym domu. Nakrywamy go eleganckim obrusem i przystrajamy świątecznymi dekoracjami. Nie może na nim zabraknąć porcelanowej zastawy stołowej, na której podamy świąteczne przysmaki. Z pomocą naczyń Lizbona marki Vittore Comforto z łatwością przystroimy stół w bożonarodzeniowe szaty.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)