Willa ToTu! – „Dom, w którym chciałbym mieszkać”

domy

fot. domy

Willa ToTu! jest zwycięzcą tegorocznej edycji plebiscytu „Dom, w którym chciałbym mieszkać”. Inwestycja powstała na wrocławskim Ratyniu, realizowana przez grupę INKOM. Projekt został wybrany w głosowaniu deweloperów jako najlepszy w kategorii „domy jednorodzinne”.

To już jedenasta edycja konkursu „Dom, w którym chciałbym mieszkać”. W tym roku wyłoniono zwycięzców spośród najciekawszych propozycji domów jedno- i wielorodzinnych zaprojektowanych w latach 2010-2012. Najwięcej głosów deweloperów w kategorii „domy jednorodzinne” zdobyła Willa ToTu! – projekt autorstwa Marcina Wolanina z pracowni GRAFICOM Architektura, realizowany przez grupę INKOM.

domy

Zobacz również: Zatrzymaj ciepło pod dachem

fot. domy

Kompleks osiedlowy składa się z 27 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni od 73 do 83 m2. Wszystkie budynki mają ustalony projekt parteru i trzy wersje układów piętra do wyboru. Ciekawą opcją dla nabywców jest możliwość przeprojektowania domu w układzie bliźniaczym na opcję wolnostojącą.

Osiedle znajduje się przy ul. Gromadzkiej, w zielonej okolicy wrocławskiego Ratynia. Teren sąsiaduje z Lasem Ratyńskim i Parkiem Krajobrazowym Doliny Bystrzycy. Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2013 roku.

INKOM S.A. z powodzeniem funkcjonuje na rynku deweloperskim od 1997 roku i należy do prestiżowego grona przedsiębiorstw zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)