Włoskie kabiny prysznicowe

łazienka

fot. łazienka

Oferta kabin prysznicowych włoskiej firmy Cesana jest niczym świetnie skomponowane danie, a różnorodność obecnych w niej składników sprawia, że całość smakuje wybornie i każdy może znaleźć to, czego potrzebuje.

Znakomita jakość i doskonałe wzornictwo cenione są wśród klientów i architektów, którzy szukają produktów z wyższej półki cenowej. Warto jednak wiedzieć, że ten włoski producent oferuje kompletny asortyment kabin prysznicowych do każdego typu zabudowy i w każdej grupie cenowej – od ekskluzywnej po ekonomiczną. Czytelny podział oferty na linie (zielona, niebieska , czerwona) definiuje cenową przynależność produktów oraz porządkuje ich cechy użytkowe.

kabina prysznicowa

fot. kabina prysznicowa

Linia zielona (produkty ekskluzywne) charakteryzuje się innowacyjnością zarówno w dziedzinie technologii, jak i wzornictwa. W tej gamie produktów wyróżniają się kabiny z serii Logic ze specjalną kolumną umożliwiającą włączenie i kontrolowanie wypływu wody zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz kabiny. Uwagę warto też zwrócić na kabinę Halfmoon, która jest znakomitą propozycją otwartego natrysku także w niewielkich łazienkach. Ergonomiczny kształt kabiny podkreśla specjalnie dla niej zaprojektowany brodzik z tekową wkładką, a wygodę korzystania z natrysku zapewnia poliuretanowe siedzisko. Najnowszym natryskiem w linii zielonej jest kabina Plano – ekskluzywna kabina przygotowana z 10 mm hartowanego szkła oraz okuć ze stali nierdzewnej.

Tafle szkła konstrukcyjnie zintegrowane są z brodzikiem (szkło przy podłodze mocuje się w specjalnej listwie), co dodaje konstrukcji lekkości i elegancji. Plano dostępna jest w wersji: narożnej, asymetrycznej oraz jako tafla walk-in.
Kabiny z serii zielonej oferowane są z fabryczną powłoką zapobiegającą powstawaniu osadów.

łazienka

Przeczytaj: Fototapety kwiaty

fot. łazienka

Czarnym koniem linii niebieskiej (średnio wysoka półka cenowa) są kabiny o nazwie Tecnostar. Stylistyka natrysków z tej serii oparta jest o duże powierzchnie szkła, wąskie profile i delikatne okucia. Minimalistyczny design kabin podkreśla wyrazista stylistyka geometrycznych uchwytów, która jest znakiem rozpoznawczym całej serii. Z użytkowego punktu widzenia istotne jest to, że hartowane 8 mm tafle szkła o wysokości 200 cm, w dolnej części zabezpieczone są specjalnym profilem ze stali nierdzewnej, dzięki czemu mogą być montowane bez brodzika. W ofercie dostępna jest gama kabin narożnych, tafla walk-in oraz drzwi do zabudowy wnęki.

łazienka

fot. łazienka

Flagowymi produktami w linii czerwonej (asortyment kabin ekonomicznych) są natryski o nazwach Tecnoglass i Tecnolight. Cechą wspólną produktów z obu rodzin jest materiał – 6 mm szkło hartowane, oraz barwy z profili: srebro naturalne i biały europejski. Natryski charakteryzują się prostym i funkcjonalnym wzornictwem oraz bogatym asortymentem kształtów i rozwiązań użytkowych – są tu kabiny rozsuwane, składane, odwracalne, a także szeroka oferta drzwi prysznicowych. Konstrukcje kabin są lekkie i funkcjonalne, a wzornictwo proste i estetyczne.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)