Wnętrza biznesowe kreatywnie

Kreatywność i powodzenie w biznesie idą w parze. Takiego wnioski wyciągnęli twórcy pierwszego Centrum AIP Business Link, który zaczął działać w 2011 r. w Warszawie. Centrum na doskonałą lokalizację w budynku Zebra Tower, tuż przy stacji Metro Politechnika. Kolejne ośrodki mają powstać w Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu, a także m.in. w Dolinie Krzemowej, Chinach oraz Izraelu.

sala konferencyjna

fot. sala konferencyjna

Business Link to sieć finansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka. Jest elementem projektu „Droga do Polski Przedsiębiorczej” POIG 5.2. Celem AIP Business Link jest stworzenie odpowiednich warunków rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Oferta oparta jest na trzech filarach: usługi, społeczność i edukacja. Wspólnie tworzą one unikalny na europejskim rynku system wspomagający dynamiczny rozwój firm.

W ofercie centrum można znaleźć komfortowe miejsca pracy w ergonomicznie, zaprojektowane w stylu nowoczesnym. W tym sale konferencyjne, sale spotkań z zapleczem multimedialnym, a także przestrzenie networkingowe.
Laboratoria są wizytówką AIP Business Link. To wyjątkowe miejsca sprzyjające twórczej pracy. W laboratorium przedsiębiorca będzie mógł przekuć swoją wizję w rzeczywisty produkt rynkowy. W ramach inspiracji organizowane będą nietuzinkowe sesje szkoleniowe, które wspomoże zaskakujący wystrój wnętrz. Każda sala spotkań została zaprojektowana w innym stylu.

sala konferencyjna

fot. sala konferencyjna

Są tu sale z fotelami skórzanymi dla przyszłych prezesów, a także aranżacje z designerskimi krzesłami Louis Ghost zaprojektowanymi przez Philipa Starcka.

sala konferencyjna

Zobacz również: Drzwi przesuwne

fot. sala konferencyjna

Ciekawym pomieszczeniem jest nowoczesne Laboratorium Multimedialne. W Warszawie zaprojektowano je w formie amfiteatralnej. Pomieszczenie nadaje się zarówno do prowadzenia prezentacji i wystąpień, ale też jako strefa wypoczynkowa dla klientów AIP Business Link.

biura

fot. biura

Wokół AIP Business Link skupia się społeczność ludzi przedsiębiorczych, dynamicznych, gotowych podejmować nowe wyzwania, będących najważniejszą wartością przedsięwzięcia. Dla nich powstał Klub Przedsiębiorcy, w którym można budować relacje biznesowe i wymieniać się doświadczeniami.

Na 13 piętrze zlokalizowano przestrzeń do tzw. brainstormingu. W relaksacyjnym wnętrzu, sprzyjającym kreatywnemu myśleniu, znajdziecie: wannę z poduszkami, hamak, tablicę do pisania kredą. A wszystko to na wykładzinie z trawy w kolorze soczystej zieleni.

biuro

fot. biuro

źródło: Business Link
http://www.blaip.pl/

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)