Wnętrze zainspirowane folklorem

salon

fot. salon

Wystrój mieszkania decyduje o atmosferze w nim panującej. Letnią porą większa ilość słońca pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, dlatego warto wybrać dodatki, dzięki którym wnętrze nabierze świeżego i radosnego wystroju. New Folk Dekorii to cztery nowe, piękne, naturalne tkaniny w jasnych odcieniach, o delikatnym wzorze inspirowanym kulturą ludową.

New Folk, nowe wzorzyste tkaniny w kolekcji Jupiter, to niezwykle udany mariaż motywów nawiązujących do sztuki ludowej w nowoczesnym wydaniu. Wzory ludowe, charakteryzujące się energetycznymi, żywymi barwami, fascynują projektantów na całym świecie – w tym przypadku tkaniny stworzone zostały przez hiszpańskiego projektanta.
New Folk to feeria barw, wzorów, radości i energii – nieodzowne w sezonie letnim! Jasne tkaniny z kolorowym nadrukiem, wykorzystane w elementach dekoracyjnych, nadają mieszkaniu przytulny i ciepły charakter. Odpowiednio dobrane dodatki pozwolą wpuścić do wnętrza słońce i wprowadzić iście letnią atmosferę, stymulującą do działania. To, że słońce pozytywnie wpływa na samopoczucie, zostało udowodnione stosunkowo dawno – dodaje ono energii i pozytywnie nastraja na długi czas.

sofa

fot. sofa

New Folk to naturalne tkaniny w jasnej kolorystyce. Delikatne wzory zainspirowane kulturą i tradycją ludową ożywią mieszkanie, nadając mu optymistyczny akcent.
Dekoracyjne poszewki, urocze pokrowce na sofy, sukienki na krzesła, rolety rzymskie czy zasłony to tylko cześć produktów, jakie znajdziemy w nowej kolekcji Dekorii.

zasłony

fot. zasłony

Wykonane z uniwersalnej tkaniny, miękkiej w dotyku i z delikatnym połyskiem, pozwolą zaaranżować mieszkanie w radosnym, letnim stylu. Jasne tkaniny z kolekcji New Folk rozświetlą wnętrze, sprawiając, że wyda się ono większe. Podczas upałów, zasłony czy rolety rzymskie nie zaciemnią pomieszczenia ale pozwolą stworzyć delikatną osłonę przed nadmiarem promieni słonecznych.

New Folk idealnie łączą się z pozostałymi gładkimi i jednobarwnymi tkaninami z kolekcji Jupiter – są dla nich dopełnieniem i koordynatem, który uspokoi nadmiar wzoru. Intensywny róż, żółty, śliwka, bordo, limonka, czy dla bardziej zachowawczych – beż i brąz – zamówmy bezpłatne próbki i sprawdźmy najlepsze rozwiązanie dla wnętrza. New Folk sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym, sypialni, nowoczesnym salonie czy jasnej kuchni.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)