Współczesny design

jadalnie

fot. jadalnie

Minimalizm, prostota oraz otwarta przestrzeń. Modny od ponad 60 lat styl nowoczesny, wciąż jest jednym z najchętniej wykorzystywanych kierunków w aranżacji wnętrz. O tym jakie dodatki sprawdzą się w dekoracji tego typu wnętrz – mówi Agnieszka Rybka, dyrektor sprzedaży Dekoria.pl.

Kierunkiem, który wzbudza tyle samo pozytywnych, co negatywnych emocji jest styl nowoczesny. Wszystko za sprawą surowości pomieszczeń, która nie każdej osobie przypada do gustu. Minimalistyczne wnętrza nie lubią antyków, bibelotów oraz innych dodatków, które zabierają wolną przestrzeń. Uwielbiają natomiast nowoczesne materiały takie jak szkło, stal chromowana lub cegła. Nadrzędną zasadą, której w tym przypadku powinniśmy się podporządkować jest „mniej znaczy więcej”. Styl nowoczesny jest propozycją dla osób otwartych, będących na bieżąco z nowymi trendami w modzie, doceniających prostotę form geometrycznych.

salon

Zobacz również: Efekty specjalne w salonie

fot. salon

Kolekcją, która znakomicie wpisuje się w styl nowoczesny jest Malmo od Dekoria.pl. Materiał o charakterystycznym wzorze przedstawiającym nieregularne linie bądź kwiaty, wyróżnia się na tle wystroju mieszkania. Tkanina dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych – od beżu, szarości po turkus i bladą czerwień. Dodatki z linii Malmo ożywią i ocieplą wystrój pomieszczenia, nie burząc przy tym koncepcji projektu wnętrza – mówi Agnieszka Rybka, dyrektor sprzedaży Dekoria.pl.

Styl nowoczesny zainspirowany ruchem modernistycznym to propozycja dla miłośników designu. Choć na pierwszy rzut oka przestrzeń wydaje się bardzo uporządkowana, a schemat aranżacji prosty do odtworzenia, wymaga od nas dużej dyscypliny i dopracowania szczegółów. Wnętrza utrzymane w stylu nowoczesnym nieprzerwanie zachwycają swoją funkcjonalnością, bogactwem form i praktycznymi rozwiązaniami.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)