Wybieramy aranżację naszej łazienki

łazienka

fot. łazienka

Kto powiedział, że łazienka jest nudna? Wręcz przeciwnie! Dzięki niezwykłemu bogactwu barw i form sprzętów i materiałów łazienkowych, łazienka może być najbardziej efektownym pomieszczeniem w naszym domu. Wystarczy kierować się wyobraźnią i przejrzeć kilka ciekawych pomysłów aranżacyjnych – to wszystko pomoże nam na stworzenie wyjątkowej przestrzeni.

Projekt samodzielny lub z pomocą fachowców
Aranżacja łazienek to dość trudna sprawa, dlatego w wielu przypadkach warto ją zostawić specjalistom. My sami oczywiście możemy zgromadzić masę pomysłów, dobrać kolory, płytki, czy poszczególne elementy ceramiki łazienkowej – warto jednak całość pozostawić osobom, które znają się na wystroju wnętrz. Wystarczy popatrzeć na kilka przykładowych aranżacji, które choć z pewnością inspirujące, dowodzą, że „ostateczny szlif” powinni wykonać fachowcy.

Obszerna baza inspiracji

łazienka

fot. łazienka

Bardzo wiele interesujących aranżacji możemy znaleźć na stronie kolo.com.pl, na której firma prezentuje swoje produkty poprzez fotografie zrealizowanych wnętrz. Znajdziemy tam wiele ciekawych aranżacji, dzięki czemu łatwiej nam będzie wybrać rozwiązania adekwatne do naszych potrzeb. Jeśli marzymy o stylizacji łazienki z wanną – wystarczy wejść w zakładkę „Wanny”, gdzie znajdziemy łazienkowe aranżacje z wannami klasycznymi, wpuszczanymi w podłogę, a także wannami narożnymi czy owalnymi. Jeśli natomiast wolimy korzystać z prysznica, możemy poznać stylizacje z kabinami owalnymi, prostokątnymi, a także z parawanami nawannowymi.

Ważną zaletą fotografii zróżnicowanych stylizacji jest zobaczenie „całości” – przykładowo:
– Zwolennicy surowego stylu industrialnego mogą zobaczyć stylizacje wykonane z produktów stalowych (umywalki, pisuaru, czy toaletowej miski wiszącej).
– Minimalistów zainteresują stylizacje bardzo proste, formy oparte o gładkość i biel mebli i sprzętów.

Na stronie zaprezentowano również aranżacje z wykorzystaniem produktów dopasowanych do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.
Aranżacje łazienek
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)