Wygrywaj w konkursie "Ulice Olimpii Port"!

domy wielorodzinne

fot. domy wielorodzinne

Przyłącz się do poszukiwań propozycji nazw dla trzech wybranych ulic w obszarze nowej inwestycji – Olimpii Port. Do wygrania bilety na najważniejsze wydarzenia kulturalne we Wrocławiu. Konkurs potrwa do 29 marca.

Konkurs "Ulice Olimpii Port" prowadzony jest przy użyciu aplikacji konkursowej na oficjalnym profilu marki Archicom na portalu Facebook.com.

Na czym polega konkurs?
Uczestnik konkursu ma za zadanie zapoznać się z propozycjami nazw ulic w obszarze inwestycji Olimpia Port, a następnie oddać głos na wybrane nazwy lub zgłosić własne propozycje! Punktowana jest kreatywność. Każdy kto weźmie udział w głosowaniu lub zaproponuje swoje nazwy ulic ma szansę na nagrody.

Wrocławski Pakiet Kulturalny!
Trzech zwycięskich poszukiwaczy olimpijskiego ducha Wrocławia otrzyma jeden z wymienionych poniżej pakietów kulturalnych, uprawniajacych do udziału w najciekawszych wydarzeniach nadchodzącego sezonu:

Pakiet I
Koncert Ive Mendes, Spektakl "Prezydentki", Spektakl "Psychoterapia czyli Sex w Życiu Człowieka", Koncert Karmakanic

Pakiet II
3 – Majówka 2012 – KARNET 3-dniowy, Spektakl "Blanche i Marie", Spektakl muzyczny Leningrad, Koncert Redbox

Pakiet III
Koncert Freddy Cole & Big Festival Band, Me Myself & I, Miloopa, Koncert Ani Dąbrowskiej, Spektakl "Białe Małżeństwo", Koncert CeZik.

Do głosowania warto zapraszać znajomych!

Aplikacja dostępna jest pod adresem:
http://apps.facebook.com/ulice-olimpii-port/

logo

fot. logo

Firma zdobyła 40 nagród, przynależy do prestiżowych organizacji. W przestrzeń miasta wprowadza elementy sztuki („Pociąg do Nieba”, rzeźby miejskie – „Mama i ja” Janusza Klekota, „Pod jabłonią” Alojzego Gryta). Z 260.000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej we Wrocławiu Archicom zaprojektował ponad 40%, z czego niemal wszystkie są zlokalizowane w centrum miasta. Na koncie ma 130 zrealizowanych inwestycji, 2200 wybudowanych mieszkań.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)