Wymarzony pokój piłkarski – jak urządzić pokój małego piłkarza?

Piłkarska fototapeta doskonale ozdobi pokój małego piłkarza

Z pasji nie wyrasta się nigdy, dlatego zarówno ojciec, jak i syn rozumieją, czym jest miłość do piłki nożnej. Otaczanie się przedmiotami związanymi z ukochanym sportem sprawia często dziecku ogromną radość, a do tego motywuje je do dalszego rozwijania sportowych zainteresowań. Podpowiadamy, jakie gadżety piłkarskie do pokoju mogą wywołać uśmiech na twarzy Twojej pociechy.

Łóżko piłkarskie jak marzenie

Urządzając pokój piłkarski dla chłopca, do wykorzystania mamy nie tylko tematyczne akcesoria, ale także na przykład meble. Kupując łóżko piłkarskie możemy wybierać spośród wielu modeli dopasowanych do potrzeb naszych pociech. Znajdziemy na polskim rynku stylizowane łóżeczko, pojedyncze łóżko w różnych rozmiarach oraz w wersji modułowej rosnącej razem z pociechą bądź na przykład łóżko piętrowe dla rodzeństwa. Łącząc ze sobą różne opcje, pomysłowo zagospodarujemy przestrzeń nawet w niewielkim pokoju.

Łóżeczka posiadają zwykle poziomy regulacji dna, a część z nich po pewnym czasie można przerobić na tapczan. Z kolei łóżka modułowe dla najmłodszych możemy w łatwy sposób stopniowo wydłużać, dokładając kolejne poduchy do materaca. Dzięki temu nie będziemy musieli zbyt szybko wymieniać go na nowy, większy model.

Przeczytaj również: Skórzana elegancja

Wybierając łóżko piłkarskie czy inne tego typu akcesoria pokażemy dziecku, że jego zainteresowania są dla nas ważne i sprawimy, że jego własny pokój naprawdę stanie się wymarzonym miejscem do wypoczynku.

Pokój piłkarski dla dziecka

fot. Pokój piłkarski dla dziecka

Gadżety piłkarskie do pokoju – od koloru do wyboru

Wzrok każdego z pewnością przyciągną piłkarskie elementy dekoracyjne na meblach. Nikogo nie powinno dziwić, że naklejone zostaną oczywiście piłki, a na zielonych elementach mebli wyrysujemy pola bramkowe i karne. Jeśli dziecko ma swoich piłkarskich idoli, może znaleźć się także miejsce na podobizny najsławniejszych piłkarzy na świecie. Dzięki takim elementom zauważymy od razu, że znajdujemy się w pokoju fana piłki nożnej.

Większość producentów wykonuje swoje meble dla dzieci bardzo starannie. Poszczególne elementy drewniane są lakierowane, a szafki i szuflady z reguły mają system cichego i bezpiecznego domykania w standardzie. Co ważne, nie musimy koniecznie kupować drogich, typowo piłkarskich szafek czy akcesoriów. Sam zielony kolor mebli pozwoli stworzyć niesamowite wrażenie, a dzięki naklejkom i figurkom pokój małego piłkarza zostanie z zachwytem zaakceptowany przez młodego fana sportu.

W sklepach stacjonarnych lub internetowych bez trudu znajdziemy mnóstwo fantastycznych przedmiotów zarówno dla kilkulatków, jak i nieco starszych dzieci lub młodzieży. Dobrze sprawdzi się na przykład miękki puf w kształcie piłki, wypełniony granulatem, który sprawia, że rewelacyjnie dostosuje się on do kształtów ciała malucha. Oprócz tego istnieją oczywiście inne gadżety piłkarskie do pokoju chłopców. Może być to na przykład lampa lub poduszka na łóżko. Spójną kompozycję idealnie dopełni dywan, który do złudzenia powinien przypominać murawę. Osoby, które nie chcą całej stylizacji podporządkowywać jednej tematyce, mogą zdecydować się na zastosowanie pojedynczych dodatków. Urządzając mały pokój piłkarski dla chłopca, warto zachować umiar w stosowaniu intensywnej zielonej barwy, aby nie stała się ona zbyt krzykliwa i przytłaczająca. Jednak nawet dzięki drobnym akcentom nabierze niesamowitego wyrazu tak, że każdy młody sportowiec będzie chciał w nim zamieszkać.

Wymarzone gażety piłkarskie do pokoju

fot. Wymarzone gażety piłkarskie do pokoju

Twojemu synowi marzy się pokój małego piłkarza? Na naszej stronie czeka na Ciebie moc inspiracji

Obecnie na rynku można kupić wiele naprawdę fantastycznych elementów wyposażenia w stylu piłkarskim. Wybór mebli z szerokiej oferty dostępnej na rynku uszczęśliwi na pewno wszystkich fanów piłki nożnej — tych małych i tych trochę starszych. Co więcej, wiele z nich rośnie wraz z naszym dzieckiem przez długie lata. Decydując się na zakup elementów z kolekcji modułowej, bez problemu przearanżujemy przestrzeń w zgodzie ze zmieniającymi się potrzebami pociechy. Wystarczy, że co jakiś czas dokupimy coś nowego. Z wiekiem przydadzą się oczywiście na przykład większe łóżko i komoda, ale ich wymiana nie będzie dzięki temu zbyt droga. W ofercie dostępne są różne szafy, biurka i regały na książki dowolnej wielkości. Dzięki temu urządzimy pokój piłkarski dla naszego dziecka niezależnie od tego, czy pomieszczenie jest wielkości 10 czy 20 m². To ważna informacja dla posiadaczy niewielkich mieszkań, które należą obecnie do najczęściej kupowanych na rynku. Odpowiedni projekt pozwoli dziecku poczuć się niemal jak na boisku z ukochanymi sportowcami i zmotywuje je do spełniania marzeń.

.

Sending
Ocena artykułu
5 (1 głos)