Wyspa relaksu pełna elegancji

Kwintesencja relaksu w otoczeniu nienachlanej elegancji – to główne cechy zestawu wypoczynkowego MIAMI, nowej propozycji Fabryki Mebli Gawin. MIAMI to centrum salonu – tworzy pełną subtelnego luksusu wyspę, która, niczym oaza odprężenia, zapewni wygodę nie tylko łaknącym oddechu domownikom, lecz i spragnionym estetycznych doznań gościom.

Salon jest w naszych domach i mieszkaniach pomieszczeniem szczególnym – nie tylko miejscem, w którym spędzamy wolny czas, lecz także obrazem naszych gustów i upodobań. Świadomi tego, że jest on niejako naszą wizytówką, staramy się nadać mu odpowiedni charakter – przyjaznej atmosfery relaksu dla domowników oraz elegancji zwracającej uwagę naszych gości. Poszukiwanie głównego akcentu, który zorganizuje nasz salon, wiąże się z wieloma dylematami – ich niezawodnym rozwiązaniem będzie zestaw MIAMI, najnowsza propozycja Fabryki Mebli Gawin.

Relaks pełen smaku

Przeczytaj również: Barwne wzory na starych meblach
meble wypoczynkowe

fot. meble wypoczynkowe

Przeczytaj również: Baśniowy powiew wiosny

Zimowy poranek z kubkiem kawy w ręku czy wieczorne spotkanie w gronie przyjaciół – każda chwila będzie odpowiednia, by korzystać z komfortu, jaki daje MIAMI. Opływowa linia zestawu, ciesząca oko swą łagodnością, jest niczym zawsze aktualne zaproszenie do odpoczynku. Brak ostrych w kształcie wykończeń pozwala bez ograniczeń i w sposób całkowicie nieskrępowany korzystać z przestrzeni, jaką nam oferuje. Pełną relaksu swobodę potęgują dodatki, w jakie wyposażono zestaw – miękkie poduszki, umożliwiające przyjęcie maksymalnie wygodnej pozycji. Przyjacielska rozmowa, lampka wina w towarzystwie ukochanej osoby, błogie odprężenie przed telewizorem – z MIAMI będą czasem spokoju i wyciszenia, niezmąconego najmniejszą myślą o niewygodzie.

W światowym stylu
Szlachetny w tonie odcień starego złota – ten kolor w zestawie MIAMI nieodparcie wysuwa się na plan pierwszy. Głęboka czerń tkaniny na bokach oraz podstawach poszczególnych elementów zestawu dodatkowo podkreśla niebanalną urodę dekoru tkaniny pokrywającej siedziska. Zestawienie to kreuje atmosferę wysmakowanego, pełnego nienachlanej elegancji luksusu – gwarancję aprobaty nawet najbardziej wybrednych gości. Dzięki takiej kolorystyce meble doskonale wpasują się we wnętrza o różnym wystroju – te nowoczesne, minimalistyczne i tradycyjne, a nawet – wyposażone w antyki. Ich prosta forma pełna jest bogactwa wrażeń – dzięki tym właśnie cechom zestaw odnajdzie się zarówno w towarzystwie regałów z książkami, jak i w pomieszczeniu, w którym główną rolę odgrywa kino domowe. W tym ostatnim przypadku coś się jednak zmieni – teraz, zamiast od razu po wejściu do pokoju szukać pilota, w pierwszej kolejności rozciągniesz się wygodnie na kanapie, aby bez zahamowań skorzystać z tej niewielkiej, ale własnej oazy luksusu.

MIAMI (3 + 1 + 1)
Producent: FM Gawin; cena: 2 785 zł

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)