Z miłości do dzieci

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Nie od dziś wiadomo, że meble tworzone na niewielką skalę, w lokalnych fabrykach i manufakturach są lepszej jakości niż te, produkowane na szeroką skalę.

Przeczytaj również: Twój dom nabierze barw!

Meble Pinio, pochodzą z polskiej fabryki Drewnostyl, w której realizacje odbywają się z największą starannością. Mądrze zaprojektowane meble dla dzieci mają za zadanie sprawić dzieciom wiele radości i przetrwać lata zmian. Z tego powodu są tak przemyślane, by łatwo je zmienić w zależności od potrzeby. A wszystko to z miłości do dzieci. I z szacunkiem dla rodziców.

pokój dziecka

Zobacz również: Weź korek „na tapetę”

fot. pokój dziecka

Kolekcja Parole
Kolekcja Parole będzie idealnie pasowała do pokoiku małej księżniczki, a gdy ta dorośnie i zamiast bawić się lalkami zacznie zapraszać do domu koleżanki i kolegów, jej pokój nie będzie wydawał się im zbyt dzieciny. Dzieci to w końcu po prostu mali ludzie, którym należy się wszystko co najlepsze.

Z troską i miłością
Pinio to meble projektowane z miłości, przemyślane tak, by nie tylko sprawnie działać przez wiele lat, ale także sprawiać tym najmłodszym i trochę starszym wiele radości, czy to w trakcie dziecięcych zabaw, czy piżamowej imprezy już dorastających latorośli.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Walentynkowa aranżacja
Neutralnie umeblowany pokój łatwo jest zaaranżować w zależności od okazji. Czy to święta, czy walentynki, przy pomocy prostych zabiegów można dostosować przestrzeń do okoliczności. Wystarczy zmienić kolorystykę, pościel i zasłonki, ustawić klimatyczne oświetlenie… Samoprzylepne aplikacje mogą ozdobić meble, serduszkowe girlandy zawisnąć pod sufitem i pokój będzie gotowy. Być może starsze dziewczynki i chłopcy zajmą się pisaniem walentynkowych kartek, albo po prostu szkolnymi ploteczkami?

Walentynki to z resztą nie jest święto tylko dla zakochanych par. To dzień, w którym może powinniśmy mniej rzeczy robić z poczucia obowiązku i skupić się na pasji i rodzinie.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)