Zalety szafy narożnej

szafa

fot. szafa

Zmorą każdego domu są te pomieszczenia, które noszą miano: niewymiarowych lub szczególnie małych. Nie wiemy bowiem jak zagospodarować w takim pokoju miejsce, aby był wygodny, a co najważniejsze nowoczesny. Sposobem na takie bolączki są szafy narożne.

Niezwykle pojemne i bardzo funkcjonalne. To ich największe zalety. Ich ergonomiczny kształt wpasuje się w każdy, nawet niesforny domowy kąt. Tego typu mebel to także ciekawe rozwiązanie zarówno dla bałaganiarzy- umożliwia łatwe posegregowanie rzeczy, jest też w niej dużo więcej miejsca do przechowywania niż w zwykłej szafie. Tego typu mebel w swej ofercie posiada sklep extrapunkt.pl. Na uwagę zasługuje tu szafa narożna Pausa, w kolorze mlecznego dębu. Wewnątrz posiada wyposażenie, które pomoże uporządkować ubrania: z prawej strony znajdują się półki, a z lewej – drążek na wieszaki, nad którym jest umieszczona półka przydatna np. na odzież sezonową, kapelusze, paski, apaszki, czapki i inne przedmioty. Świetnie prezentuje się samodzielnie, ale również zestawiona z innymi szafami.

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom producent nie stosuje już klasycznych uchwytów. Teraz możesz otworzyć ją poprzez naciśnięcie drzwi dłonią. Dodatkowo szeroko otwierające się zawiasy sprawiają, ze dostęp do szafy nie jest utrudniony. Tego typu szafy nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia w naszym domu:
– pokoju nastolatka – nowoczesny wygląd
– sypialni – ze względu na ilość rzeczy, które potrafią pomieścić
– salonu – ciekawe rozwiązanie dla dbających o wygląd pomieszczenia i komfort osobisty

Ten mebel wolnostojący sprawi, iż każdy pokój w jakim zagości stanie się ikoną nowoczesności!

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)