Zamkowa kolekcja drzwi

klamka

fot. klamka

Zakład Stolarki Budowlanej CAL, jeden z wiodących producentów drzwi drewnianych, w sierpniu wprowadza do swojej oferty nową serię drzwi zewnętrznych – Kolekcję Zamkową. Modele nowych skrzydeł drzwiowych to połączenie elegancji z funkcjonalnością. Przy tworzeniu nowej kolekcji projektanci CAL-a wzięli pod uwagę opinie partnerów handlowych i klientów. W ten sposób powstała kolekcja o nowoczesnym, minimalistycznym designie i przystępnej cenie.

Przeczytaj również: Kuchnie szyte na miarę

Aby podkreślić najważniejsze wyróżniki nowej kolekcji drzwi CAL, takie jak prostota, trwałość i bezpieczeństwo, poszczególne modele skrzydeł wzięły nazwy od znanych polskich budowli zamkowych. Znajdziemy w niej m.in. drzwi Książ, Frombork, Grodziec, Czocha czy Nidzica.

Elegancka Kolekcja Zamkowa od firmy CAL

fot. Elegancka Kolekcja Zamkowa od firmy CAL

Nową Kolekcję Zamkową stworzyliśmy z myślą o dużej liczbie klientów poszukujących trwałych drzwi o uniwersalnym wzornictwie za rozsądną cenę – tłumaczy Czesław Suski, ekspert sprzedaży z firmy CAL. – To kolejna po Kolekcji Arktycznej seria produktów, którą opracowaliśmy w oparciu o analizę trendów na rynku sprzedaży stolarki drzwiowej, spełniająca wymagania dla produktów przeznaczonych do budownictwa energooszczędnego. Podstawowym atutem drzwi z Kolekcji Zamkowej jest to, że ich wygląd i jakość wykonania nawiązują do drzwi dębowych, niemniej ceną zbliżone są do tych wykonanych z drewna sosnowego – dodaje Czesław Suski.

Będzie ciepło i elegancko
Kolekcję Zamkową tworzą drzwi o tradycyjnej konstrukcji na bazie ramiaków sosnowych klejonych warstwowo. Modele nowej serii charakteryzują się doskonałą termoizolacyjnością. Drzwi o grubości 65 mm, dodatkowo wyposażono w próg termoizolacyjny i podwójny system uszczelek – na obwodzie skrzydła i ościeżnicy. Dzięki temu drzwi osiągają poziom termoizolacyjny już od Ud=1,0 W/m2K. Design nowej kolekcji opiera się przede wszystkim na minimalistycznej elegancji. Większość modeli z kolekcji ma gładkie powierzchnie, a niektóre zostały wzbogacone delikatnymi zdobieniami lub przeszkleniami.

Kolorowa jakość bez kompromisów
Drzwi z Kolekcji Zamkowej firmy CAL gwarantują bezpieczeństwo i trwałość użytkowania. Ich dużą zaletą jest także wysoka izolacyjność akustyczna.
Nowe drzwi dostępne są w szerokiej palecie barw. W zależności od naszych upodobań, a także od koloru elewacji możemy wybrać drzwi w kolorze teak, ciemny teak, orzech, stary dąb lub złoty dąb.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)