Zaprojektuj kuchnię marzeń

Kuchnia inspirowana Samsungiem

fot. Kuchnia inspirowana Samsungiem

Serwis kuchnia.samsung.pl powstał z myślą o tych, którzy planują stworzyć funkcjonalną, stylową kuchnię. Strona umożliwia odbycie wirtualnej wycieczki, podczas której każdy może dobrać sprzęt oraz wystrój odpowiedni do swojej kuchni. Przegląd bogatej gamy produktów, porady ekspertów oraz garść cennych informacji czynią ze strony praktyczne narzędzie do aranżacji kuchennej przestrzeni.

Zaprojektowanie kuchni nie jest łatwym zadaniem. Dla wielu osób idealna kuchnia jest czymś więcej, niż tylko miejscem przeznaczonym do przygotowywania posiłków. Powinna być perfekcyjnym połączeniem stylu, wysokiej jakości i funkcjonalności. Jak się nie pogubić, dokonać odpowiednich wyborów i stworzyć takie miejsce? Serwis kuchnia.samsung.pl powstał właśnie po to, aby pomóc każdej osobie szukającej ciekawych pomysłów i inspiracji.

Wirtualna kuchnia inspirowana Samsungiem

Przeczytaj również: DZIAŁ VIII Higiena i zdrowie
Kuchnia inspirowana Samsungiem

fot. Kuchnia inspirowana Samsungiem

Samsung stawia na nowoczesne metody prezentacji swoich rozwiązań. Po wejściu na stronę pojawi się wirtualna kuchnia, poruszając się po niej można zapoznać się z wieloma modelami sprzętu AGD. Wystrój wnętrza można dowolnie zmieniać, wybierając ustawienie, odpowiednie urządzenia, stylistykę oraz kolory mebli. Każde urządzenie widoczne na ekranie można dokładnie obejrzeć, sprawdzić jego wymiary i funkcje lub błyskawicznie wymienić na inne sprzęty pasujące do wymarzonego projektu.

Nieograniczone możliwości
Strona kuchnia.samsung.pl zawiera nie tylko prezentację topowych modeli sprzętów do zabudowy oraz lodówek Samsung. Dzięki narzędziom, takim jak wyszukiwarka czy porównywarka, pozwala zapoznać się ze wszystkimi modelami tej marki dostępnymi na rynku. Za pomocą wygodnej ankiety serwis umożliwia dobranie urządzeń z uwzględnieniem ich funkcji oraz wymiarów. Oferta sprzętów do zabudowy firmy Samsung jest bardzo szeroka. Pasują one do każdego stylu kuchni, a poprzez unikalny design, często nadają charakteru całemu wnętrzu. Wystarczy poklikać, przeczytać specyfikacje, znaleźć odpowiednią lodówkę, płytę grzejną, okap, piekarnik i zmywarkę, a potem wydrukować listę ulubionych produktów i sprawić, by znalazły się w naszym domu.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)