Zestaw wypoczynkowy do dużego salonu

meble wypoczynkowe

fot. meble wypoczynkowe

W każdym mieszkaniu, niezależnie od jego wielkości, powinno być odpowiednio zaaranżowane miejsce na codzienny relaks. Zestaw wypoczynkowy Oregon firmy MM Collection stanowi połączenie wygody z estetyką pasującą do pomieszczeń o różnym wystroju, kształcie i rozmiarze.

Na dzień i na noc
Odpowiednio dobrany zestaw wypoczynkowy spełnia w mieszkaniu różne funkcje. Jest gustownym elementem wystroju salonu, na którym można przyjąć gości, zagłębić się w ulubionej lekturze czy obejrzeć dobry film. Jednocześnie powinien być przygotowany na sytuacje, gdy wykorzystuje się go jako łóżko.

zestaw wypoczynkowy

fot. zestaw wypoczynkowy

Komplet Oregon od MM Collection to narożnik nierozkładalny. Jego powierzchnia jest jednak dostatecznie duża, by wygodnie się na nim położyć. Wystarczy dołączyć pufę, a przestrzeń do spania zadowoli nawet bardzo wymagających gości. Komfort i swobodę ruchu zapewniają dodatkowo niezwykle przydatne ruchome zagłówki. Dzięki temu Oregon jest praktycznym rozwiązaniem zarówno w trakcie dnia, jak i w nocy.

Możliwość wyboru miejsca na specjalne zaczepy pozwalające dołączyć wygodną pufę sprawia, że łatwo dostosować zestaw do reszty wystroju pomieszczenia. Oregon zajmuje określoną, niezbędną przestrzeń i można go zestawiać z pozostałymi meblami w różnych konfiguracjach. Szeroka gama dostępnych kolorów wysokiej klasy materiałów obiciowych pozwala stworzyć jednolitą, gustowną aranżację całości, w której domownicy i goście mogą przyjemnie spędzać czas, zapominając o trudach dnia. Prostota, elegancja i wygoda to najlepszy przepis na idealny zestaw wypoczynkowy do mieszkania.

akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

Informacje o produkcie
– Stelaż: wszystkie części nośne wykonane z litego drewna ;
– Siedzisko: sprężyna falista, pianka warstwowa, pokryta watą;
– Oparcie: tektura, pianka, pokryta watą;
– Akcesoria: poduszka (ok. 50×40 cm)
– Nogi: nogi plastikowe;
– Wymiary: wysokość 70-81 cm, głębokość 109 cm, wysokość siedziska 39 cm, głębokość siedziska 72 cm, głębokość pufy 105 cm;
– Kolor: dostępne różne kolory;
– Zestaw dostępny w grupie cenowej 6, 8, D i H

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)