Zestawy naczyń do dipów

Organizując imprezę we własnym domu lub w ogrodzie, często zastanawiamy się co postawić na stole. To twardy orzech do zgryzienia, szczególnie gdy nie mamy czasu na przyrządzenie wykwintnych dań lub goście pojawią się niespodziewanie. Właśnie dlatego warto mieć pod ręką jeden z zestawów do dipów marki DayByDay. Praktyczne salaterki, w których możemy podać sosy oraz drobne przekąski pomogą szybko przygotować wyjątkowe przysmaki.

Dip to gęsty sos na bazie majonezu, śmietany lub jogurtu. Stanowi on idealny dodatek do wielu dań, a do tego jest łatwy i szybki do przyrządzenia. Te kolorowe smakołyki uświetnią każdą imprezę, jednak tylko wtedy, gdy będą odpowiednio podane. Różnokształtne salaterki marki DayByDay umiejętnie wkomponowane w aranżację stołu, będą gwarancją udanego przyjęcia.

miseczki

Przeczytaj również: Fototapety – Erotyka

fot. miseczki

Mały przedmiot, wielkie możliwości
Małe naczynia, takie jak salaterki do dipów, mogą odgrywać bardzo ważną rolę zarówno podczas prac kuchennych, jak i spotkania z najbliższymi. Nawet jeśli nie posiadamy zdolności kulinarnych, możemy poczęstować naszych gości prostymi przekąskami, które podane w efektowny sposób zyskają na wyrazie. W kolekcji marki DayByDay odnajdziemy zestawy składające się z trzech, czterech lub dwudziestu elementów. Wszystkie naczynia wykonane zostały z gładkiej, białej porcelany, a komplety różnią się od siebie formą. Trzyelementowy zestaw dostępny jest w czterech wersjach – każda o innych, niesymetrycznych kształtach. Czteroelementowy komplet to kwadratowe salaterki, które wyróżniają się na tle pozostałych tym, iż zostały kontrastowo zestawione z ciemną, drewnianą tacą, która wchodzi w skład zestawu. Takie rozwiązanie pozwala na ładne podanie potraw, jak również łatwe zabranie tacy ze stołu w celu uzupełnienia zawartości. Największy dwudziestoczęściowy zestaw składa się z naczyń o różnorodnych kształtach i rozmiarach, ale utrzymanych w podobnej stylistyce. Znajdują się w nim zarówno głębokie miseczki o falujących brzegach, jak i płytsze, bardziej geometryczne.

miseczki

fot. miseczki

Klucz do udanego przyjęcia
Dobrze przygotowane przyjęcie przejawia się zarówno w pysznych potrawach, jak i sposobie aranżacji stołu. Nawet najskromniejsze dania podane w ładny i ciekawy sposób zyskują na wartości i smaku. Zestawy salaterek z marki DayByDay to pomysł na odpowiednie zaserwowanie dipów, ale także wielu kolorowych przekąsek. Te różnokształtne naczynia nadają się do podawania: orzechów, suszonych owoców, chipsów, krakersów i innych małych kąsków. W mniejszych miseczkach o średnicy 7,8 cm lub 8,6 cm można serwować sosy w różnych smakach, a w głębszych 9 cm i 9,5 cm umieścić nachos lub pokrojone warzywa. Trzyelementowe zestawy sprawdzą się doskonale podczas spotkań w kameralnym gronie. Będą też przydatne w czasie codziennych posiłków, jako naczynia do surówek i przystawek. Dwudziestoelementowy komplet umożliwi natomiast przygotowanie tzw. szwedzkiego bufetu i przyjęcie większej liczby osób. Dodatkowo, w celu powiększenia zestawu możemy połączyć ze sobą kilka pozycji i dostosować ilość naczyń do własnych potrzeb. Oprócz różnorodności kształtów zestawy do dipów z marki DayByDay mają jeszcze jedną ogromną zaletę, wszystkie naczynia są odporne na wysoką temperaturę, dzięki czemu, bez obaw o uszkodzenie, można ich używać w kuchenkach mikrofalowych oraz zmywarkach.

miseczki

fot. miseczki

Salaterki do dipów to niewielkie naczynia, które wbrew pozorom odgrywają ważną rolę w każdej kuchni. Idealne na okolicznościowe spotkania, świetnie nadają się również do codziennego, domowego użytku. Przy ich pomocy zawsze wywiążemy się z roli dobrego gospodarza i zachwycimy efektownie podaną potrawą.

miseczki

fot. miseczki

Zestawy do dipów marki Day By Day

Komplet 3 elementowy do dipów 9,5 cm
Cena detaliczna: 9,70 zł

Komplet 3 elementowy do dipów 9,0 cm
Cena detaliczna: 11,00 zł

Komplet 3 elementowy do dipów 8,6 cm
Cena detaliczna: 10,30 zł

Komplet 3 elementowy do dipów 8,6 cm
Cena detaliczna: 13,80 zł

Komplet 4 elementowy do dipów 7,8 cm , na drewnianej podstawie
Cena detaliczna: 16,60 zł

Zestaw 20 elementowy do dipów
Cena detaliczna: 50,40 zł

Marka: DayByDay
Dystrybutor: Altom Sp.zo.o. Sp.k.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)