Zimowe aranżacje wnętrz: łazienka

łazienka

fot. łazienka

Zimowe aranżacje wnętrz nie mogą ominąć łazienki. Długie, aromatyczne kąpiele w pianie, w blasku świec, doskonale odprężają po ciężkim dniu w pracy. Należy pamiętać, aby zimowe dodatki do łazienki były dopasowane do kolorystyki i stylu, w jakim zostało urządzone pomieszczenie.

Dzięki bogactwu akcesoriów łazienkowych, dekoracji i dodatków, w popularnych sklepach wnętrzarskich i internetowych, znajdziemy elementy korespondujące z każdym stylem i kolorystyką.

Tkaniny – czyli dywaniki łazienkowe i ręczniki
Ręczniki z nadrukami, oraz dywaniki w kolorze srebrnym i białym, to subtelne dodatki, które sprawią, że zimowa pora roku zawita do łazienki. Kolor biały pasuje w zestawieniu z każdym odcieniem z palety barw.

akcesoria łazienkowe

fot. akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe i dodatki
To niezbędne elementy wyposażenia łazienki. Mydelniczkę, na której odkłada się nieestetycznie warstwa mydła, zastąp dekoracyjnym dozownikiem. Dozowniki sprzedawane są także w zestawach z innymi akcesoriami łazienkowymi.
Niezastąpionymi dodatkami, tworzącymi kameralny nastrój, są świece i podgrzewacze. Nie powinno ich zabraknąć w żadnej łazience.

akcesoria łazienkowe

fot. akcesoria łazienkowe

Czytaj też:
Zimowe aranżacje wnętrz: salon
Zimowe aranżacje wnętrz: sypialnia
Zimowe aranżacje wnętrz: kuchnia i jadalnia
Zimowe aranżacje wnętrz: łazienka

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)