Zmysłowa sypialnia w stylu new romantic

Marzy Ci się luksusowa i zmysłowa sypialnia? Jeśli tak, urządź ją w modnym stylu new romantic. W aranżowaniu eleganckiego wnętrza, pełnego namiętności, pomoże narka Dekoral Fashion.

sypialnia

fot. sypialnia

sypialnia

fot. sypialnia

New romantic to nowy, modny styl aranżacji wnętrz i ciekawy pomysł dla osób, pragnących mieszkać w wyjątkowym otoczeniu. Wnętrza urządzone w stylu new romantic łączą w sobie nastrojowość z luksusem, ale bez przepychu, jak w przypadku glamour. Paleta kolorów musi być zawiera mocno oddziałujące kolory, ale w wersji przygaszonej, jak: subtelne róży i szarości. Można je znaleźć np. w linii farb Dekoral Fashion Akrylit W Fashion Collection. Można tu zastosować modny i wyrafinowany „koronkowy róż”. Kolor ten doskonale wygląda w zestawieniu z łagodną szarością. Połączenie sprawi, że wnętrze stanie się lekkie i zmysłowe, a jednocześnie nabierze niepowtarzalnego charakteru. Mniej monotonnym i spokojnym zestawieniem będzie „koronkowy róż” z intensywniejszym „satynowym wrzosem”. Drugi kolor nie musi pokrywać całych płaszczyzn. Można to zrobić przy pomocy wzoru z szablonu, w kształcie dekoracyjnej koronki.
  

sypialnia

fot. sypialnia

Dobór wyposażenia i dodatków powinien być dobrze przemyślany. Należy zachować lekkość wnętrza i unikać nadmiaru przedmiotów. Dobrze zaprezentuje się duże, metalowe łóżko z ozdobnym zagłówkiem, w roli przewodniego elementu dekoracyjnego. Uzupełnieniem może być jasna, klasyczna komoda i barokowy fotel, obity miękkim pluszem (możemy pokusić się również o pasujący do niego podnóżek).

Bardzo ważną rolę odgrywa oświetlenie. Pod sufitem powinien zawisnąć stylowy żyrandol, wykuty z metalu, a na ciemnej posadzce dywan shaggy lub z miękkiego włosia. Narzuta na łóżku może mieć kolor zbliżony do ścian, a na niej kilka poduszek w satynowych poszewkach z kwiatowymi motywami. Na koniec kilka dekoracyjnych drobiazgów na komodę: np. stare zdjęcie, lampkę lub wazon.

Sypialnia w stylu new romantic gotowa!

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)