Znajdź pomysł na swoją wymarzoną łazienkę

Sanitec KOŁO co roku powiększa swoją ofertę, aby dopasować się do rosnących potrzeb swoich klientów. Setki propozycji na łazienki nowoczesne, awangardowe i tradycyjne zebrane zostały w dostępnym od końca maja Katalogu Łazienek KOŁO 2009.

Sanitec KOŁO, producent ceramiki łazienkowej i specjalista od aranżacji łazienek, wydał właśnie najnowszy katalog prezentujący produkty, dzięki którym nasza łazienka stanie się miejscem wyjątkowym. Katalog Łazienek KOŁO 2009 to szczególne wydawnictwo – jego czysta forma, jasne kolory i atrakcyjne zdjęcia prezentowane w dużych formatach pomogą nam zdecydować o tym, jak ma wyglądać jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu.

Nasze łazienki to miejsca szczególne. Często poza higieną, poszukujemy w nich ukojenia i relaksu, nie mając nawet świadomości, jak wiele czasu tam spędzamy. Dlatego tak ważne jest, aby łazienka oferowała maksimum wygody i była funkcjonalna dla wszystkich członków rodziny, a przy tym jej wystrój odpowiadał naszym wymaganiom estetycznym. Aby tak było, warto zaopatrzyć się w ceramikę i meble łazienkowe spełniające wszystkie nasze oczekiwania. Katalog KOŁO, w którym specjaliści z tej najstarszej polskiej firmy ceramicznej zebrali najciekawsze propozycje aranżacyjne, na pewno dostarczy inspiracji i pomoże nam znaleźć odpowiednie dla nas rozwiązania.

Pomysły dla każdej łazienki

Nowy Katalog Łazienek przedstawiający ofertę produktową marki KOŁO, to skarbnica praktycznych rozwiązań i pomysłów aranżacyjnych. Został skonstruowany tak, aby przedstawić jak najwięcej możliwości dotyczących łączenia produktów, funkcjonalnego aranżowania przestrzeni, czy wyboru odpowiednich modeli. Katalog został przygotowany w sposób przejrzysty i czytelny, dzięki czemu bardzo łatwo jest się nim posługiwać. Już sama lektura i obcowanie z pięknymi zdjęciami, które przepełnione są ciepłymi emocjami, jest przyjemnością.

łazienka

fot. łazienka

Katalog Łazienek 2009 został podzielony na 4 kategorie: ceramika i meble, kabiny prysznicowe, wanny oraz hydromasaże. Dzięki tej klasyfikacji poszukiwanie i porównywanie konkretnych produktów jest niezwykle łatwe. Obok zdjęć produktów i aranżacji, w katalogu znalazły się także dokładne wymiary, ceny, opisy wszystkich artykułów oraz wszelkie informacje, które mają pomóc klientom w wyborze najodpowiedniejszych produktów – mówi Katarzyna Szymańska, Kierownik Promocji i Reklamy w Sanitec KOŁO.

W katalogu, obok znanych produktów marki KOŁO, znajdziemy również kilka szczególnie interesujących nowości. Wśród nich między innymi: Geo 6 – kabiny prysznicowe najnowszej generacji, serię umywalek Cocktail, stworzoną z myślą o eleganckich łazienkach, także publicznych, czy uniwersalne brodziki Standard Plus.

Będący liderem rynku także w kategorii rozwiązań dla osób niepełnosprawnych oraz starszych, Sanitec Koło prezentuje w katalogu najnowszą ofertę uchwytów oraz specjalistycznej ceramiki Nova Top Bez Barier przeznaczonej dla osób starszych i mających problemy z poruszaniem się.

KOŁO jest marką bardzo bliską potrzebom swoich klientów. Nowy katalog został przygotowany tak, aby łatwo można w nim znaleźć rozwiązania na wszystkie łazienkowe problemy – poczynając od aranżacji łazienek w różnych rozmiarach (także najmniejszych), po łazienki, z których korzystają dzieci lub osoby starsze. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i połączeniu ich z niebanalnym wzornictwem, wyposażenie łazienki w produkty KOŁO gwarantuje komfort użytkowania i zadowolenie z dokonanych wyborów.

Aranżowanie łazienki to poważna decyzja. Najlepiej przed jej podjęciem skonsultować się ze specjalistą w tej materii. Katalog Łazienek 2009 Sanitec KOŁO będzie idealnym podręcznikiem, zawierającym zebrane w pigułce porady i rozwiązania dotyczące wyposażenia łazienki, dlatego już dziś zapraszamy do jego lektury.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)