X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Klasyka na co dzień
Autor:  Dekoria
Źródło:  Dekoria
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
jadalnia

Codzienna klasyka

Elegancka klasyka, pod wpływem światowych trendów dekoratorskich, nabrała bardziej współczesnej formy, dopasowanej do stylu mieszkań i życia na miarę XXI wieku. Dekoria.pl prezentuje nową linię Sinfonia, przedstawiającą klasykę w najlepszym współczesnym wydaniu.
Artykuły powiązane
salon

Pasy i kraty we wnętrzach

Pasy i kraty to jedne z najbardziej klasycznych wzorów, które na stałe zagościły w trendach obowiązujących w dekoracji wnętrz. Warto zatem przyjrzeć się bliżej możliwościom, jakie daje ich wykorzystanie w aranżacji pomieszczeń.
poduszki

Sztuka dekoracji wnętrz

Samodzielne zaprojektowanie wnętrza własnego domu to z jednej strony spełnienie marzeń, z drugiej natomiast – prawdziwe wyzwanie, które niejednego przeraża. Jak więc samemu sobie z tym poradzić? Od czego zacząć, aby szybko i „bezboleśnie” urządzić piękną i funkcjonalną przestrzeń?...
zasłony

Powiększamy optycznie okno

Od dzisiaj za małe okna, czy zbyt wąskie pomieszczenia przestają być problemem – z pomocą przychodzi jeden z najmodniejszych obecnie trendów w dekoracji wnętrz, czyli poziome pasy.

Najlepszą metodą na optyczną korektę małych okien jest odpowiedni dobór materiałów, z których wykonana jest jego dekoracja...
 
    Najlepsze projekty domów