X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Wnętrza na tapecie
Autor:  Max-Fliz
Źródło:  Max-Fliz
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
dekoracje ścienne

Wnętrza na tapecie

Tapety, choć stosowane, były przez arystokrację w XVI w., swoje niechlubne apogeum osiągnęły w czasach PRL-u. I na długie lata tracąc dla nas status luksusu. Jednak do swoich korzeni powróciły już kilka sezonów temu, kiedy architekci wnętrz sięgnęli po ten materiał, wykorzystując go przy projektowaniu salonów, sypialni czy nawet łazienek.
Artykuły powiązane
tapety

Modne, stylowe i dopasowane do naszych wnętrz tapety

Dekorowanie mieszkań za pomocą tapet nie należy do najprostszych zadań. Ozdoby te muszą bowiem nie tylko zostać odpowiednio dopasowane do rodzaju pomieszczenia, jak i panującego w nim stylu. Należy także wiedzieć, że dekorowanie mieszkań za pomocą tapet nie należy do najprostszych zadań. Muszą one bowiem nie tylko zostać odpowiednio dopasowane do panującego w mieszkaniu stylu, ale także fachowo położone na ścianie.
jadalnia

Pomaluj kuchnię z głową

Chyba nie ma drugiego pomieszczenia w domu, które tak jak kuchnia narażone jest na zabrudzenia i działanie mikroorganizmów. Dlatego przed remontem należy zastanowić się, jak utrzymać kuchnię w czystości i zabezpieczyć ją przed wilgocią.
Pistolet natryskowy

Tapety natryskowe

Tapety natryskowe są to coraz popularniejsze, nietypowe okładziny ścienne, nanoszone na ścianę za pomocą pistoletu. Decydując się na tego rodzaju dekorację warto zatrudnić ekipę malarską, ponieważ posługiwanie się pistoletem natryskowym z kompresorem wymaga umiejętności.
 
    Najlepsze projekty domów