X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Jadalnia, Apartament Jaguara w Londynie
Autor:  Jaguar
Źródło:  www.jaguar.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
sypialnia

Luksusowy apartament Jaguara w Londynie

Marka Jaguar uważana jest za ikonę stylu, dlatego inspiruje artystów i projektantów na całym świecie. Z takiej fascynacji zrodził się pomysł na stworzenie luksusowego apartamentu, w którym króluje motyw Jaguara. Znajduje się on w Londyńskim hotelu sieci Taj Suites and Residences.
Artykuły powiązane
sypialnia

Luksusowy hotel ze SPA - Uroczysko Siedmiu Stawów

Uroczysko Siedmiu Stawów to luksusowy hotel ze SPA, położonego w miejscowości Gola Dzierżoniowska, 40 km na południe od Wrocławia. Inwestycja powstała we wnętrzach szesnastowiecznego renesansowego zamku. To pierwsze w Polsce wzorcowe SPA by L’OCCITANE, stworzone we współpracy z uznaną, francuską marką kosmetyczną.
łazienka

Komfort i szyk z emaliowanym akcentem

Duże brodziki i wanny marki Kaldewei stały się ważnym elementem wystroju luksusowego hotelu w samym centrum Hamburga. Hiszpańska grupa hotelowa „Barceló“to sieć 185 obiektów rozsianych w 17 krajach. Swoim gościom zapewniają komfort na poziomie co najmniej 4 gwiazdek oraz ciekawe, innowacyjne wzornictwo i architekturę. Najnowszy obiekt tej sieci, Barceló Hamburg, został położony w samym sercu Hamburga.
salon

Nadmorskie apartamenty w stylu skandynawskim

Styl skandynawski jest jednym z najczęściej wybieranych typów wystroju w nadmorskich wnętrzach. Wnętrza nadmorskich apartamentów dune, powstające w Mielnie, doskonale wpisują się w ową tendencję.
 
    Najlepsze projekty domów