X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Jadalnia, meble z kolekcji Oleo
Autor:  Klose
Źródło:  Klose
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
jadalnia

Ponadczasowa elegancja mebli

Wyważone wzornictwo, umiar i naturalne piękno drewna - to nowa kolekcja Oleo, która roztacza aurę ponadczasowej elegancji. Uroda i wartość kolekcji podkreślona jest przez starannie dopracowane detale. Oleo to meble kształtujące charakter jadalni lub salonu, których naturalność i piękno łączy się z obietnicą udanego wypoczynku, spędzonego w eleganckim i komfortowym wnętrzu. Kolekcja jest autorstwa projektanta Zenona Bączyka.
Artykuły powiązane
jadalnia

Creatio zmieni wnętrze Twojego domu

Nowy zestaw Creatio to propozycja do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu oraz biura. Korpusy w kolorze wenge zostały zestawione z frontami na wysoki połysk w trzech odcieniach: białym, pomarańczowym i brązowym - charakteryzującym się egzotycznym usłojeniem - zebrawood.
krzew

Rok w ogrodzie - październik

Październik to miesiąc wielkich przygotowań. Rośliny i zwierzęta szykują się do zimy, a ogród staje się magicznym miejscem. Pod warunkiem, że słonko zagości w naszym domu i ozłoci okolicę. Ostatnie kwiaty astrów, krokusów jesiennych, rozchodników, zawilców i zimowitów ozdabiają jeszcze fragmenty ogrodu, ale jesienne liściaste dywany przypominają o tym, że kończy się rok.
żywopłot

Żywopłoty iglaste

Po kamiennych i ceglanych murach gęste żywopłoty są najbardziej szczelnym ogrodzeniem. I bez wątpienia najładniejszym. Idealne zarówno do formowania, jak i swobodne we wzroście pozwolą cieszyć swą odmiennością. Stanowiąc ochronę przed ruchem ulicznym, samochodami, pieszymi, czy sąsiadami będą stały na straży naszej prywatności. Wystarczy, że raz na jakiś czas poświęcimy im swoją uwagę. Żywopłot jest, bowiem inwestycją na lata.
 
    Najlepsze projekty domów